Yamaha TDM 900 (2003)

Vlastník sureshot
Vloženo 22.4.2015
Aktualizováno 22.4.2015

Silna spolahliva moto. Zatial neviem viac co by som pridal.

BMW F 650 GS: lepsia ponuka

První dojmy - Pokial nemam predstavu co napisem zatial len temp text Phasellus pellentesque quis mi ac congue. Curabitur sodales luctus iaculis. Mauris et nibh ut felis euismod varius. Suspendisse volutpat sapien dolor, at faucibus turpis commodo et. Curabitur volutpat, mi eget venenatis interdum, orci sem cursus erat, eu ornare est ante sed eros. Morbi vitae massa augue. Nam luctus pulvinar sem, sed maximus justo tempus at.

Motorku bych doporučil pro - Moja prva moto, v pohode.

Doplňky na motorce - Kufor Givi, Turisticke plexi, Padak

Prva moto.
Dostal som dobru ponuku na TDM 900 aj s doporucenim a po prezreti hodnoteni som sa rozhodol, brzdy silne rovnako ako krutiaci moment, spolujazdec ma vela miesta a unavu nepocitujem ani ja ani spolujazdec, po viac hodinach v sedle.

Vyborne tlmenie nerovnosti.

Ovladatelnost dobra, ergonomia mi az tak nesedi kedze napr. blinkre su prilis daleko od konca riaditok.

Vyssie tazisko a tym padom tazsia ovladatelnost na mieste (aj pre mna 180cm/90kg)
po rozbehu velmi lahka a ovladatelna moto. (riadila aj 170cm/50kg)

Ulozny priestor, zadny kufor GIVI OK. Ziadny servis, ziadne poruchy.
Skusil som trochu offroadu aj cestu, vsade dobre.
co motorka dokaze je myslim zrejme aj z tychto fotiek: http://www.carpe-td...owtopic=6432&hl=

sureshot
sureshot napsal 17.07.15 v 11:28

Diky, som spokojny aj ked v zakrutach stale bojujem :)
Na Y-TDM uz som sa registroval a urcite na nejaky zraz pridem

Slávek-TDM
Slávek-TDM napsal 22.04.15 v 12:39

Gratulace, koupil jsi jednu z nejspolehlivejsich motorek. Jinak doufam, ze dorazis na sraz TDM, mas to tak asi 10 kilometru daleko. Porada ho tentokrat Kajo viz http://www.yamaha-tdm.cz/