Yamaha XVS 1100A Dragstar Classic (2005)

Vlastník Mitglied
Vloženo 21.4.2015
Aktualizováno 26.12.2021

Když jsem přemýšlel o tom, zda již přišel čas s pořízením cruisera a věděl jsem, že půjdu do Yamahy Dragstar, pak tenhle "dráček" mě oslovil natolik, že bylo rozhodnuto.

Motorka koupena od truck34 (Velká Štáhle) - Předchozí majitel se o moto řádně staral. Provedl veškeré výměny provozních kapalin. Férové jednání

První dojmy - Po 24 letech jsem se opět posadil za řidítka pořádného motocyklu (v 19 letech to byla JAWA 350, r.v 1967) a musím konstatovat, že opět cítím neskutečný pocit svobody. Jel jsem na něm poprvé až po dovezení od prodejce, ale měl jsem pocit, jako bych měl na něm najeto x tis. km.

Doplňky na motorce - Moto má plexi GIVI, padák, boční brašny a zadní loďák.

Dragstar se mi líbil fyzicky, a proto jsem jej chtěl, ale nevěděl, kdy to bude. Tenhle "dráček" mé rozhodování uspíšil. Najel jsem zatím cca 200 km a mé pocity se slučují s očekáváním. Pohodová a příjemná jízda, dobrý posez, brzdy i řazení. V malé rychlosti se zatím při prudčím zatáčení trochu peru, ale věřím, že si to sedne. Díky řádnému úložnému prostoru je ideální na víkendové výjižďky.

Well-Being
Well-Being napsal 19.08.16 v 09:53 10b.

Hezký...

bortl
bortl napsal 29.04.16 v 20:45 10b.

Supr stroj

sabbath65
sabbath65 napsal 29.04.15 v 09:22 10b.

Pěkný kousek , dobrá volba .Přeji jen samou pohodu na cestách a dávám jasných 10 bodů .

Boža
Boža napsal 28.04.15 v 21:12 10b.

Je to paráda tak vždy v pohodě za 10 bodů

mvacky
mvacky napsal 28.04.15 v 17:37 10b.