Kawasaki ZX-10R Ninja (2007)

Vlastník Sporťačka
Vloženo 20.4.2015
Aktualizováno 21.4.2015

Miluju ji po chopperu, kterého jsem si pořídila jako svou první motorku, to byla sakra změna... je lehčí, živější, lépe poslouchá, lépe akceleruje i brzdí, a je prostě "hodná". Jenom dcera se mnou na ní jezdit nechce, spolu jezdíme na chopperu.

První dojmy - První dojmy? Po chopperu trochu obava a respekt ze síly motoru, kterou za chvíli vystřídal skvělý pocit z toho, jak se na moto krásně jezdí, lehce...jakoby Vám sama pomáhala :-)

Kawu jsem si vybrala, protože jsem si ji oblíbila ze zkušenosti. Přítel mi ji tehdá půjčil a bylo jasno

Pro řidiče ideální stroj, na který je spolehnutí. Pro spolujezdce peklíčko. Nechtěla bych dělat "batůžek". Není se kdy pořádně chytnout, zadek za chvíli bolí ...a je to sportovní stroj, takže za chvíli máte naklepáno jak na řízky.

Terén? Jasně silniční stroj, ale zvládla loni i "tankodromový silnice" na Ukraině Myslím, že s těmi ďuznami a rygoly na cestě jsem měla větší problém já než motorka.

Dobrá na cestování? Záleží na jezdci. Mně vyhovuje. Ale jak jsem již uvedla, je to sportovní stroj, takže tvrdá jízda, z delší trasy trochu bolí záda z "lehu" na nádrž, ale jízdní vlastnosti to bohatě kompenzují.

Tomino
Tomino napsal 26.07.15 v 00:39

Jo tohleto jo Super, ať to lítá a opatrně

tooma
tooma napsal 21.04.15 v 19:42 10b.

BaluJarda
BaluJarda napsal 21.04.15 v 08:24 10b.

Kawa je Kawa , hezká ! Přeji pohodovou sezonu a je to za jasných 10

Zelinář