Suzuki GS 500E (1993)

Vlastník Andy4197
Vloženo 20.4.2015
Aktualizováno 9.4.2016

Suzina je má první obsahově slušná motorka se kterou už se konečně necourám jen po okolí ;)
Je o rok starší, tak když si nevím rady, nechám to na ní =)

První dojmy - Naprosto skvělé. Prvni jizdy jsem sice byla opatrná, ale hodně rychle jsem si zvykla :) Díky své váze byla snadná manipulace a velmi lehce šla do zatáček. Při dalších jízdách už jsem se cítila, jako bych jí měla léta :)

Motorku bych doporučil pro - Začátečníkům. Pokročilým začátečníkům. Lidem, kteří si nejsou jistí a potřebují dostat do ruky správnou techniku.

Doplňky na motorce - Změna blinkrů a zrcátek.

Co se týká kladů...tak určitě váha, jak při manipulaci, tak i v akci na silnici - je to taková hračička :) Samozřejmě díky tomu, že jsem malá, tak i výška hrála svou pozitivní roli.

Dalším kladem je to, že je to vážně držák...v počátku jsme vyměnili vše, co je před sezonou třeba a od té doby šlape jako hodinky. Jela jsem s ní na Slovensko, atd. a nikdy žádná závada, žádný problém. Nikdy mě nikde nenechala. Startuje pokaždé na ťuknutí.

Zápor bych viděla v přepínání na rezervu - než jsem si všimla, že je potřeba rezerva, tak než jsem zastavila, nastavila, tak jsem pak musela znova startovat, takže nejezdím už raději "na doraz" :D

Ze všech stran slýchávám, že pro začátečníka je to skvělý stroj a nemohu než souhlasit :) Tahle motorka mě naučila mnoho - od projetí zatáček (nebyl problém stíhat bikerům s daleko silnějšíma motorkama) až po jízdu ve městě - skvělá příprava na další etapu v motorkářském duchu ;)

Peťan7
Peťan7 napsal 29.04.15 v 19:13

Já jí spíš budu dolaďím chmovíma doplňkama a příště prosím spíš fotky v jíným formátu jsou strašně malé

Andy4197
Andy4197 napsal 28.04.15 v 23:08

Děkujeme..s barvou to bylo to těžké rozhodování :D...ještě černobílou sedačku, tak snad jí opticky pomůžu :)
Až doladím dodám akt. foto :)

milda65
milda65 napsal 22.04.15 v 13:01

Tak ať vám to spolu pěkně jezdí.

Peťan7
Peťan7 napsal 20.04.15 v 18:09

No myslel jsem že v černé je nekrásnější ale bílá jí sluší taky.

marcel666vtr
marcel666vtr napsal 20.04.15 v 11:13 10b.

dobrá volba,bílá ji sluší,přeji hodně pohodových km