KTM 690 SM (2008)

Vlastník HanzMaximus
Vloženo 14.4.2015
Aktualizováno 7.9.2016

Káťa dlouho stála, takže má málo najeto (cca 3700km). Pneu mělo super vzorek ale šíleně spuchřelé. Jednou byla položena ( odřený stojánek, kryt výfuku, konec řidítek)

Motorka koupena od FIRMA:Ondřej Šimek - Shiva motoshop (Pra

Yamaha XT 660 X: váha, výkon

První dojmy - Krásně ovladatelná. Podle mě přiměřeně výkonu. musím vypíchnout brzdy... excelentní. Bál jsem se aby mi nebyla "malá", měřím totiž 192cm, ale zbytečně sedím na ní celkem v pohodě.

Motorku bych doporučil pro - Asi by jsem jí nedoporučoval pro úplné začátečníky.

Doplňky na motorce - První doplňky už jsou na cestě: K&N filtr, chrániče rukou. Časem padací protektory, výfuky (Leo Vince nebo Akrapy)

Dlouho jsem chtěl XT660X. Kvůli vzhledu, ale ta váha/výkon... Pak jsem chtěl Husáka fe 650...ale žádný pořádný se neobjevil. No a pak to přišlo... na Shivamoto jsem uviděl Káťu 690SM za slušný peníz a málo najeto. Po osobní prohlídce bylo jasno, bude moje. Chtěl jsem aby mi počkal pár dnů (pořádně vše zvážit). Asi viděl moje zářící oči, tak zkusil (nevím jestli prodejní fintu :D ), že si pro ní má pán za dva dny přijet složit zálohu, tak ať dám zálohu i já nebo mám smůlu (teď přesně ani nevím co povídal ) ...Což zafungovalo na 100%, druhý den jsem jí měl doma :). Najeto mám jen zatím asi 250km, byla pořád kosa. Už se těším na polykání kilometrů v sedle této ďáblice.

Moc jsem si jí neužil. Bohužel po zrušení auta jsem potřeboval finance... PRODÁNA XX.9.2015 . AŤ SLOUŽÍ :(

Machy07
Machy07 napsal 15.04.15 v 07:11 10b.

Super stroj