Suzuki DL 650 V-Strom (2011)

Vlastník Raduna_50
Vloženo 14.4.2015
Aktualizováno 1.1.2017

Líbila se mi na první pohled,vyčnívala mezi ostatníma - hned mne zaujala, tak jsem si řekl ,že jdu do ní.

Motorka koupena od FIRMA:Outdoor Liberec (Liberec VI - Roch

Triumph Tiger 1050: rozhodovala cena a taky velikost -V Strom působí větší velikostí

První dojmy - Po 32.letech opět na motorce a zatím řvu nadšením. Dobrej podvozek ,dobrá ovladatelnost,pohodlí a moc na mě za jízdy nefouká = takže spokojenost. Zatím si to maximálně užívám.

Motorku bych doporučil pro - doporučuju pro každýho ,kdo nechce závodit ale užívat si jízdu na dvou kolech - fakt dobrý .Je čitelná nezáludná a i s kuframa nedělá problémy. Dobře se ovládá a je pohodlná ( po delší jízdě nejsem strhanej) ,spotřebu neřeším ale když se jede na pohodu tak kolem 4,5l na 100km.

Doplňky na motorce - ABS,boční kufry+ jeden vrchní(originál suzuki), hlavní stojan,padací rám,kryt pod motorem, kryty na řídítkách

Vybral jsem si Stroma na základě skušeností a recenzí z portálu = MOTORKÁŘI.CZ.
Za 3 dny jsem najel 1000km. a jízda na Stromu je celkem pohodová. Řekl bych, že se tento druh mota k mému věku a výšce hodí..Zatím těžko posuzovat -málo jsem najel

Zatím stále pohoda , pořád si každou jízdu užívám.
Na pohodový cestování fakt dobrý-tak do 160km/hod., na závody už vůbec ne.-
Stále pohoda, žádnej problém -po kontrole v servisu - je vše OK .
všechno funguje tak jak má spotřeba je podle jízdy -4,5-5l/100km. je to úžasnej stroj .
Na dálniční rychlíky zdaleka nemá ale středně svižný tempo udrží(kolem 150km/h).Je nezáludná a drží stopu i směr.
Do lehkého terénu (polní cesta...) se s ní dá jet v pohodě.- na kros bych řekl ,že je dost těžká, ale to jsem nezkoušel.

Tak je konec Stromů - po 2 sezónách šel do světa. Sloužil skvěle bez závad .Svojí pověsti dostál na 1*. Pohodlný ,nezáludný,spolehlivý,příjemný na ovládání- vřele doporučuju všem s normálním vzrůstem a né jako já 192cm.

tomcruise77
tomcruise77 napsal 02.11.16 v 05:40 10b.

Pan Suzuki je frajer

Komorerth
Komorerth napsal 05.05.15 v 23:32 10b.

cervena na kufroch patri dozadu, ale na to casom prides.. krasna moto, nech to jazdi bez problemov a poruch.. a vzdy dobre navraty domov do garaze

tomasluko
tomasluko napsal 29.04.15 v 15:56

Marty--Mortimer
Marty--Mortimer napsal 17.04.15 v 20:50

kufry namontoval záááááásadně opačně...myslel si že je to znááááámkla punku
nenech si do toho kecat,je to výborný pěkná

Eyky
Eyky napsal 14.04.15 v 20:57 10b.

Zajímavé jak se ta motorka „zmenší“ když u ní stojí také chlapisko.
Pěkná je. Ať slouží jenom pro radost.