Honda CRF 250L (2014)

Vlastník lupino23
Vloženo 13.4.2015
Aktualizováno 16.7.2016

Koupil jsem prešne to, co jsem chtěl :)

Yamaha XT 660 R: Byla zbytečne moc tezka a starsiho data.
Yamaha WR 250R: Moc draha a vzhledově uz zostava.

První dojmy - Motorku jsem koupil novou, takže jsem poctive zajel a ted uz mam po prvním garanc servise. Jede a slouzi tak presne jak jsme od ni ocekaval, je to spolehlivej pracant, vzdycky vas doveze tam kam chcete a nikde vas nenecha. Plna nadrz za 200Kc a jezdim na ni celej den :) Tolik srandy za tak malo penez :)

Motorku bych doporučil pro - Pro Kocháče krajinkou

Doplňky na motorce - Chranice rukou, kryt pod motorem, a pneu mitas do terenu pecka a na silnici s nima jezdim taky bez problemu

Motorku jsem koupil z duvodu ze jsme chtel po 6 letech na silnicich a supersportech poznat a objevovat neco jineho, mam ji hlavne na cyklostezky polnacky a lesni cesty takze takovej slabsi teren ale i kdyz ji vezmete do marastu nebo na trat tak to projede. jezdim na ni i s pritelkyni a musim rict ze vykonu je tam porad tak akorat do tech 90 to jede a to bohate staci na ty cesty ktere jezdim neni ani slaba ani silna, takze na kochani se prirodou a objevovani pastvin paloucku zapomenutych cest je to to pravé! Po kazde kdyz s ni vyjedu vidim toho tolik ze mam problem si na to vecer vzpomnet :D Honda crf 250l Plni presne to na co byla stvorena lehke spolehlive nenarocne endurko. Pokud chcete o vikendu vstat z postele vytahnout z garaze stroj a jet kterymkoliv smerem pres cokoliv, tohle je to prave :)

DejvGSR
DejvGSR napsal 17.04.18 v 21:00 10b.

Výborná holka na všechno. Pěkná recenze a její poslední věta perfektně vystihuje tuto Hondu.

lupino23
lupino23 napsal 15.07.16 v 18:27

jo to je .. nebo alespon 350

Deyva
Deyva napsal 13.07.16 v 11:08 10b.

Moc pěkná, škoda, že se nedělá v čtyřkilu...

Trvidy
Trvidy napsal 02.08.15 v 18:31 10b.

Moc hezká