Honda CBR 600RR (2007)

Vlastník jasánek67
Vloženo 10.4.2015
Aktualizováno 21.4.2016

Je super, krásná, výkonná, spolehlivá. Je to moje druhá honda.

První dojmy - Skvělý pocit z první jízdy. Hned mi padla do ruky a to možná také proto, že jsem již vlastnil jiný model od hondy. CBR 600 f2, to byla též vynikající motorka a měl jsem s ní spoustu zážitků. Nynější moje CBR 600rr je mnohem lepší, modernější.

Motorku bych doporučil pro - Doporučuji tento motocykl všem, kteří mají už má nějaké zkušenosti s jiným moto (slabší výkon).

Doplňky na motorce - Instalované doplňky: Tlumič Akrapovič, ukazatel zařazené rychlosti Gipro, led diodové koncové světlo s karbonovým uchycením Evotech, led mini blinkry Evotech, karbonový kryt výfukového kolena, kryt sedačky spolujezdce, jiná zrcátka, gripy a páčka spojky a brzdy.

Tento stroj jsem si vybral z toho důvodu, protože jsem o něm snil už dávno a také mí kámoši mají HONDY, a tak je kam chodit pro rady. Jízdní vlastnosti jsou super, motor pěkně reaguje na plyn i v nižších otáčkách při výjezdu ze zatáček. Podvozek drží dobře, žádné negativní pocity, brzdy jsou fantastické. To je ale jen můj pocit, neboť nejsem žádný závodník ale jen obyčejný motorkář amatér. Motocykl, pokud se o něj dobře pečuje, nevyžaduje žádné zbytečné investice i spotřeba dost dobrá a to i ve sportovním režimu. Tento stroj není určen na nějaké dlouhé cestování ale na sportovní vyžití + adrenalin !!!

RedNRacer
RedNRacer napsal 13.04.16 v 14:57 10b.

Opravdu kráska, kombinace barev červená a černá jsou mé nejoblíbenější. Adrenaliiiin !!!

aronek
aronek napsal 16.04.15 v 18:09 10b.

aronek
aronek napsal 16.04.15 v 18:08

Pěkná moooc

vacekjirkaa
vacekjirkaa napsal 12.04.15 v 11:10

Hodná Honda a ktomu krásná.Ať dělá jen radost 10b

Leňa
Leňa napsal 10.04.15 v 20:55 10b.