Suzuki VL 1500 Intruder (1999)

Vlastník Johnny_Chop
Vloženo 8.4.2015
Aktualizováno 15.2.2017

Mohutný a spolehlivý cruiser, který mě na cestách nezklamal. Po montáži laděných výfuků a patřičné úpravě karburace tahá mašina pěkně odspodu. S plnou náloží i tak spousta místa. Můžu jen doporučit.

První dojmy - Masivní zátah, spousta místa pro jezdce i spolujezdce. Velmi mohutný vzhled. Navzdory velikosti a hmotnosti VL jsou zatáčky radost, třeba si zvyknout na širší pneu.

Motorku bych doporučil pro - Pro rozložitější majitele, ačkoliv to já nejsem.

Doplňky na motorce - Plexi, přídavná světla oldtimer s rampou a deflektory, opěrka vlastní konstrukce, laděné výfuky Vance Hines, sedla Mustang, doplňky Kuryakyn, KN filtr + úprava karburace, závěs pro PAV, upgrade elektroinstalace - bezproblémové starty, lepší dobíjení, upgrade řazení - sametový chod, komplet pancéřované hadice a mnoho dalších

Skvělý motor a klasický vzhled. Spolehlivá a velmi pohodlná mašina s jednoduchou technikou, která najede spoustu km bez nutnosti jakýchkoliv oprav, pokud majitel motocyklu dopřává pravidelnou údržbu. Po instalaci karburátorového kitu (ne Dynojet), přímého filtru vzduch, benzín mašina oproti továrnímu kusu ožila.

Melia
Melia napsal 14.05.23 v 20:33 10b.

Ahoj, také jsem ji pořídil

SlimM
SlimM napsal 23.04.16 v 23:20 10b.

Krásná a veliká! Hlavně moc neujížděj přítelkyni!
Přeju pohodu... a kolama vždy dolů!

_marky_
_marky_ napsal 14.04.16 v 13:33 10b.

Kermen
Kermen napsal 15.04.15 v 22:40 10b.

Je to prostě kus železa taky jsem ji měl

fanek007
fanek007 napsal 15.04.15 v 15:50

Fakt moc měknej kousek. Ať slouží a kolama dolů.