MZ ETZ 150 (1990)

Vlastník Milanosor
Vloženo 17.7.2006
Aktualizováno 11.1.2020

Moje druha a jiz smerujici motorka k enduru.Ani ne moc jizdnimi vlastnostmi ale spis vzhledem. UFO maska, zkracenej vyfuk, taky komplet zvedla, predni blatnik, nosic, policajt - centralni stojan kvuli vysce nepouzitelny.

První dojmy - Po Jawe 50 jak jinak nez skok. Jede to, vypada jako "velka" motorka a ma 5 kvaltu. Co si mohl v 18ti motorkar vic prat - a hlavne dovolit...

Cesty: Uz jsem mel zabehlej okruh srazu, takze Mohelnice jak motosraz tak Sprinty(vyhral jsem treti misto ve sve kategorii-byli jsme ctyri tak to byl uspech:o) Jen Kentoya Tiger me nepredjela.

Spis ale s kamosema do kraje, nez zase presedlali na vetsi stroje ja jezdil na konci.

Další info: Mimo jedne zavady(vysypanej hlinikovej unasec lamel na spojce) si nemuzu stezovat. Spotreba i rychlost odpovidali obsahu. Ale pri cestovani s motobrasnami a baglem namotanym na nosici, uz jsem byl jako velkej endurak(spis ale hmotnosti nez vykonem). Zacit se proste nekde musi.

PS:Podobnost v barve s Jawou nehledejte, sice zapracoval lak ala Homework ale je to proste nejtmavsi odstin modre co jsem sehnal.

napsal 18.07.06 v 12:38

A ted tu mašinu mám já a jezdí furt skvěle http://moji.motorka...amp;amp;show=14408#1 zdar