Suzuki DL 650 V-Strom (2004)

Vlastník Petrus69
Vloženo 20.3.2015
Aktualizováno 20.3.2015

Suzuki DL 650 V-Strom je poměrně velká, ale snadno ovladatelná motorka s dostatečně silným motorem, se solidním zátahem od středních otáček, výbornou stabilitou a předvítatelným chováním.

Motorka koupena od FIRMA:RV moto (Klabava) - Všechno v pohodě, vstřícné jednání, velká spokojenost.

První dojmy - V-Strom mi hned po prvním usednutí do jeho sedla přirostl k srdci a tělu tak, jako bych na něm jezdil roky. Jsem rád, že jsem si vybral právě tento stroj. Splňuje myslím vše, co jsem od motorky před koupí očekával. Čekal jsem na ní jen moc dlouho. Měl jsem si jí koupit daleko dřív :-)

Doplňky na motorce -

V recenzích , které jsem měl možnost číst, je V-Strom chválen a výrazné zápory se v hodnocení neobjevují. Po mých prvních zkušenostech musím dát recenzujícím za pravdu a rovněž chválit a chválit. Zatím jsem rovněž nezaznamenal nějaký negativní jev nebo chování tohoto stroje. Jako velké plus musím zmínit jízdu ve dvou, kdy o spolujezdci téměř nevíte, stroj se pořád výborně ovládá. "Pilot" i "batůžek" mají díky velikosti stroje a sedla pohodlí. Mezi klady řadím: ovladatelnost, nízká hmotnost stroje, výkon a pružnost motoru, pohodlný posez i pro spolujezdce (velké a široké sedlo), spolehlivost, rozumná spotřeba, univerzálnost, přehlednost a uspořádání palubky, příznivá pořizovací cena.
Zápory: moc jich zatím není , u základní verze absence centrálního stojanu, malý prostor pro ukládání povinné výbavy pod sedlem

Šimun
Šimun napsal 24.04.17 v 21:18

Ahoj Petře, pěknej Strom. Tak dáme někdy nějakej trip, třeba i s monthi007. Měl bys chuť?

Jirži77
Jirži77 napsal 27.03.15 v 16:56

Hodně šťastných a pohodových kilometrů, užívej si stroma . Dobrý výběr
Vlastním taky jednoho a maximální spokojenost

či-či
či-či napsal 27.03.15 v 09:50 10b.

Vlastním DL650 již 5 rokem musím řict že jízdní vlastnosti jak ve dvou tak solo jsou velmi dobré,malé spotřeba a při pravidelné údržbě zatím žádné závady,

tommasAHC
tommasAHC napsal 27.03.15 v 08:47

Mám úplně stejného Ať slouží a hodně bezpečných kilometrů.

foky
foky napsal 21.03.15 v 12:41

Vítej v klubu a hodně spokojených kilometrů