Suzuki SV 650S (2000)

Vlastník Komarr123
Vloženo 17.3.2015
Aktualizováno 2.7.2018

Je to prestup ze 125ccm takže co mužu dodat masakr! :)

První dojmy - No co dodat byl to samozdřejmě nařes motorka my padla hned do ruky krasný zvuk pěkní zatah suprově brzdí motorem je obratna a dobře ovladatelná.

Motorku bych doporučil pro - Moto bych doporučil kdo už má neco odježdeho nebo přestup za slabší na silnější dobrá volba človek se zase zdokonalí dost se naučí a zase se posune o kousek dal ale pro uplného začatečníka to asi ne

Doplňky na motorce - Zadní rolničky + stojan

No sezona utekla jako voda s moto sem najel 9500km s motorkou sem spokojen opravdu V2 je návyková věc a moc se my do toho nechtělo ale nelituji je to první velkej bike,co se tíče spotřeby sem velmi spokojen skusil jsem jet pohodu 90-110max žadnej plyn a dal jsem na plnou 350km 4,2-4,4L cca, proste pecka ale když člověk tahá tak to tam teče je to karbec :D.Poruchy a opravy no za sezonu mě nechala asi 3x mě museli dotahnout na káře 1.regulator napětí2.rozpojenej konektor v kapotáži to jsem zjitstil až v garaži když jsem to rozebral 3.starter dal jsem nový uhlíky vyčistli a šlape,mouchy sem vychital takže doufám že už to bude v pořadku.Jestě než jsem moto zazimoval tak nová řetezová sada DID,seřízené ventily,seřízení karburatoru a čistění ultrazvukem vyměněn olej +filtr a plná nadrž :).
Pneu nevím jak ostatní SVbikeři skusil jsem Bridgestone Batlax 016 najezd dobry ale i když jezdím sám tak to žere strašne prostředek jestli to je tím kroutákem ale zatačky jezdím dost, to je asi vše.

Robert-chooper
Robert-chooper napsal 05.12.15 v 11:41 10b.

jen tak dál až do Litru

Komarr123