Suzuki GSX 1400 (2006)

Vlastník Vendous
Vloženo 2.3.2015
Aktualizováno 16.4.2015

Co napsat? Nádherný klasický naháč a v téhle barevné kombinaci neni co dodat.

První dojmy - Motorka mi celkem sedla jen ta zadní guma je dost široká a do zatáček se musí trochu nutit ale určitě si zvyknu. Jinak motor je celkem bez diskuze super. Podvozek sem zatim moc netestnul, neni na to moc počasí

Doplňky na motorce - Progresivní pružiny, Yoshimura trioval, scotoiler, širší řídítka, krátké cnc páčky, vyhřívané hefty, menší blinkry

Průměrná spotřeba - 6.495 l/100km

Po téhle motorce toužím už několik let, konečně se mi povedlo si jí pořídit.
Motor má výkonu a krouťáku habaděj, zatim ji mám první den takže se těžko hodnotí.
Ale těch pár kilometrů ce sem najel mě přesvědčilo že oproti starýmu Banditu je to jinačí kafíčko. Do zatáček se musí trochu víc tlačit ( no 190tka guma dělá svoje )
Pod sedlem celkem dost místa a hlavně sem zvědavej na batůžka co řekne na to křeslo. Do centra Prahy to asi nebude nejvhodnější motorka, ale na cestování to bude asi good
Tak mám v křesle této krásky za sebou první tisícovku a je pravda že teda respekt.
Ta motorka má pořádnou páru všude kde si člověk vzpomene, neopatrně vezme člověk za heft a dějou se hrozný věci. Sem nadšenej a dopřál sem jí menší blinkry a krátký páčky + závažíčka v modrém eloxu.

kawazr-7
kawazr-7 napsal 14.05.18 v 22:49 10b.

mám uplně to samé. ten zvuk z jošimůry bez dbkilleru je boží

kamen1000
kamen1000 napsal 16.06.17 v 22:19 10b.

moc pěkná klasika

CBR-rr
CBR-rr napsal 15.05.17 v 20:40 10b.

Prostě klasika

Kaabo
Kaabo napsal 11.03.17 v 09:57 10b.

Krasavicaaaa...pěkně doma Užívej jízdu

V_i_c_i
V_i_c_i napsal 30.06.16 v 19:59 10b.

Pekny kousek a vitej mezi autobusakama.