Suzuki GSX 1400 (2002)

Vlastník hansol
Vloženo 2.3.2015
Aktualizováno 2.3.2015

Autobus, tahač, tank :) Zatial neprekonaná sila v mojej garáži.

První dojmy - Môj sen. Pri kúpe som ju nedokázal ani otestovať skúšobnou jazdou (musel kámoš). S takou silou a rešpektom na mňa zapôsobila. Postupne sme sa však zoznámili a zvykli si na seba.Ked som ju kupoval mala 23tis km, teraz 48tis. Už sme nerozlučná dvojka.

Doplňky na motorce - Doplnky ktoré som instaloval na mašinu, padáky givi, kufre givi a Kappa, kryty spojky a alternátora sú nastriekané do farby motora, gipro atre, zásuvka USB

Prvá jazda, obrovský rešpekt. Bolo to ako skrotiť divokého koňa. Moto je určené pre skutočných chlapov, jak silou, tak váhou. Zápory - nie je pre každého, a vôbec nie pre začiatočníka. Mašina ako stvorená na cestovanie.Motor tiahne pekne odspodu a končí niekde kde som ešte ani nebol. Papá podla chuti, ale u mňa do 6L. Cestovná rýchlosť niečo okolo 100 - 110km/ h je ideál. Motor si len tak vrní.

hansol
hansol napsal 18.07.20 v 00:20

Tak GSX1400 je predaná. Slúžila mi 8 sezón a najazdili sme spolu viac ako 60 tis km, celkovo na tachometri 87 tis km. Pevne verím, že nový majitel si s ňou užije tak ako ja a bude mu slúžiť bez poruchy tak ako mne. Super motorka.

Decathlon
Decathlon napsal 06.03.15 v 16:58 10b.

Krásná klasika

kubrt1965
kubrt1965 napsal 02.03.15 v 21:01 10b.

Dobrá volba,přeju hodně pohodových kilometrů