Suzuki LC 1500 Intruder (2003)

Vlastník Membloud
Vloženo 1.3.2015
Aktualizováno 15.4.2016

Je to velký, těžký a pohodový stroj.

První dojmy - První pocity z jízdy byly smíšené, byl jsem na jízdu natěšený, ale zároveň jsem pociťoval respekt z tak velké a těžké motorky. Usedal jsem na motorku zhruba po 20-ti letech a to z Jawy 350 na Intouše. Ale padly jsme si nejen do oka ale i do ruky a tak ihned první jízda (cca 220 km) byla pro mně nepopsatelným zážitkem

Motorku bych doporučil pro - Tohle moto bych doporučil spíše chlapům s vyšší váhou a alespoň s malými zkušenostmi s motorkou.

Doplňky na motorce - Padací rám, plexi, rampička s přídavnými světly, nášlapy, nosič, kufry,třásně

Vzhledem k mé výšce a váze jsem potřeboval najít velký a silný stroj a intouš mi padl ihned do oka a jakmile jsem ho viděl naživo bylo rozhodnuto.
Je to po mnoha letech moje druhá motorka, ale mé obavy ze zvládnutí tohoto stroje se hned po pár ujetých kilometrech rozplynuly. Jízda je velmi pohodová a ikdyž má první jízda měla více než 200km tak bych ihned po dojetí nasedl a jel klidně tuto cestu zpátky.
Brzdí vzhledem ke dvoum kotoučům na předním kole velmi slušně a celková ovladatelnost je podle mých zkušeností skvělá. Spotřeba je vzhledem k váze a oběmu motoru trochu vyšší cca- 7-8l/100km.

Na silnici sedí skvěle, ale ani mírnější terén mi nedělá žádný problém, snad jen manipulace na menších prostorech je díky délce stroje trochu obtížnější.

Co se týče cestování je to skvělá motorka na delší trasy hlavně díky pohodlí ve velkém sedle řidiče, jen spolujezdec si při delších trasách stěžuje na bolesti nohou.

howado
howado napsal 23.05.20 v 19:59 10b.

krasny stroj,,

dji
dji napsal 24.04.15 v 17:25

Moc pěkná Závidím ty dvě kotoučovky vepředu, můj ročník má jen jednu.
Mám velmi shodné pocity z jízdy, přeji příjemnou novou sezónu.

Boža
Boža napsal 15.03.15 v 11:21 10b.

Je to skvělý cruiser nesedí mi plastové kufry, ale jsou praktické Intudera si užívej je to moto na pohodu dávám 10 bodů

pepa-honda
pepa-honda napsal 08.03.15 v 18:30 10b.

No co dodat jasnych 10

PYTEL1
PYTEL1 napsal 08.03.15 v 13:11 10b.