Jawa 50/21 Pionýr (1970)

Vlastník sdr65
Vloženo 20.2.2015
Aktualizováno 20.2.2015

Je to prostě pionýr.jede to, kouří to, nežere to.

První dojmy - První dojmy byly , ten člověk co to prodává je blázen.Koupil jsem jí ve stavu jaký jsem si představoval až jednou zgenerálkuju toho svého starého pionýra 20cýtku. Původně jsem jel pro něco jiného, ale tohle se nedalo nevzít.Zatím ho ještě zajíždím.

JAWA pionýr typ 21 z roku 1970.Na tomhle jsem začínal a mám ho pro potěšení.
Přivezl jsem si ho pěkně v kufru kombíkové octavie a krásně se tam vešel.Je to mazlík.Při menší rozborce jsem zjistil, že nové je téměř vše.Prodávající ho zdědil po strejdovi a nic mu to neříkalo...takových víc.
S pionýrem se občas při pěkném počasí projedu a je to pohodička.Chytá na první šlápnutí.

Hellrider
Hellrider napsal 18.04.15 v 00:17 10b.

Hehe, paráda. Mé "jednadvacítce" říkám Křáp, a také na ní jezdím po strejdovi. Má to svoje kouzlo a jakmile člověk nikam nespěchá a je zvyklej, že to do kopce jede jen mírně, tak se daj zažít krásný kochací projížďky. Hezkou řádku kilometrů jsem v jeho sedle strávil a ještě strávim. Je to taková radost, kterou hodně lidí moc nechápe. Do kopce jde krásně i hledat v pangejtech houby. Dokonce i převodovka jde popsat slovama - Jó, Ne, Už vůbec néééé. Já, jako mladej kelímek, mam díky Křápovi krásnej náhled do dob, kdy tyhle mašiny sedlal předchozí generace. A jaká z toho byla radost.

Jirka20
Jirka20 napsal 23.02.15 v 19:40 10b.

Parádní kousek.

Milan1963
Milan1963 napsal 21.02.15 v 22:40 10b.

Pěkný, at' i dál dobře jezdí. Zrovna jednu 20ku dávám do originálu a už se těším až vyjedu a vrátím se o 35 let zpátky.

chipmank
chipmank napsal 20.02.15 v 23:38