Honda CBF 1000 (2009)

Vlastník setr
Vloženo 20.2.2015
Aktualizováno 24.1.2020

Spolehlivá, krásná - pohodlná na delší výlety - velmi dobrá i pro sportovní jízdu

Honda CB 900F Hornet: Problém sehnat dobrý kus, stáří - chtěl jsem něco mladšího
Yamaha FZ1 N: Problém sehnat dobrý kus, cena - měl jsem limit :-(

První dojmy - Nadšení - koupil jsem si ji v únoru 2014 - za sezonu najeto 8 000km a musím říct, že jsem rád, že jsem se pro ni rozhodl. V minulosti jsem měl možnost vyzkoušet různé druhy motorek, od pionýra přes jawy , suzuki intrudera, novou hondu hornet 600 (mimochodem hodně dobrá motorka, se kterou jsem se nerad loučil), kawasaki 1100 až sem na CBF 1000. CBF je motorka, která se fantasticky ovládá, nepodrazí tě a velmi mile překvapí i sportovněji založené jezdce.

Motorku bych doporučil pro - CBF 1000 doporučuji všem, kteří mají rádi spolehlivost, delší cesty s maximálním komfortem a kteří nepotřebují jezdit hlavně okruhy a nepreferují jízdu po zadním kole:-) .

Hondu CBF 1000 jsem si vybral po dlouhé úvaze hlavně k vůli spolehlivosti značky - zkušenost z hornetu 600 a jízdnímu komfortu jezdce i baťůžku .
Po osmi tisících kilometrech kolem komína můžu říct že splnila přesně má očekávání. Motor - bez komentáře - prostě super - vždy se na něj můžete spolehnout - převodovka bez jakýchkoliv problémů, brzdy jsou na výkon motorky absolutně v pohodě - velkým bonusem je i spotřeba, která se pohybuje okolo 5,5 litrů.
Podle mých zkušeností je motorka výborná jak na cestování tak na serpentiny, kterých jsem si loni opravdu užil.

nobady
nobady napsal 05.05.15 v 18:50 10b.

Pěkná ,at slouží!

kubrt1965
kubrt1965 napsal 20.02.15 v 17:55 10b.

Nenápadně pěkná

Bauiii
Bauiii napsal 20.02.15 v 14:51

už se těším až tě proženu...

babula
babula napsal 20.02.15 v 12:15 10b.

Moc pěkná . 10b