Honda NTV 650 Deauville (2000)

Vlastník JardaCegy
Vloženo 16.2.2015
Aktualizováno 16.2.2015

Plně mě vyhovuje na cestování,jak okolo baráku,tak i na delší výlety.Když ji potáhnou,tak je i dostatečně rychlá.

První dojmy - Přišel,viděl,zaplatil a odjel.Při mém zjištění,že došáhnu na zem oběma nohama mé nadšení ještě více vzrostlo,hlavně jsem se už viděl jak s kamarády uháním do nepoznaných dálek.

Tuhle motorku jsem si vybral proto,že se mě jeví na cestování jako poměrně dobrá.Na mojí postavu tak akorát.Samozřejmě,že bych mohl jít do novější verze,ale je už na mě dost velká.cestovní endura?tak na ty se můžu jen koukat.Jsem však přesvědčen,že to je dobrá volba pro nenáročné cestovatele na pohodu.Doveze Vás všude a hlavně dost úložných mýst,který se dají zamknout,takže se můžete od motorky vzdálit aniž byste se museli tahat se všemi věcmi.Co se týče poruch tak nevím co to je,samozřejmě pravidelný servis,kontroly provozních náplní a trocha lásky,to vše jenom tomu napomáhá a taky nesmím opomenout štěstí ato Vám přeji jak na silnici,tak i doma.

Yamaharka
Yamaharka napsal 22.02.15 v 13:25 10b.

Suzukarka napsal 22.02.15 v 12:57

Je to rebel!:)

Suzukarka
Suzukarka napsal 22.02.15 v 12:34 10b.

Je pěkná a hlavně vymazlená:) hodně bezpečně najetých kilometrů, třeba i do zahraničí přeju!

Suzukarka napsal 22.02.15 v 12:33

Super!

nekarlos
nekarlos napsal 17.02.15 v 19:57 10b.