Honda XL 650V Transalp (2000)

Vlastník Moldik
Vloženo 24.1.2015
Aktualizováno 28.3.2015

Pro mě ideální motorka jak na projížďky kolem baráku,tak i na delší cestování.

BMW F 650 GS: důvod neuveden

První dojmy - Super svezení,Alpík splnil vše co jsem od něho očekával.

Doplňky na motorce - Padací rám,pancéřové hadice brzd,držáky kufrů + kufry,zásuvka 12V,hlavní stojan,vyšší plexi,kryty rukojetí,vyhřívané gripy,změkčené a snížené sedlo,přelakování na novější model,výfuk z novějšího modelu,bílé blinkry,před sezónou chci ještě pořídit ukazatel rychlostí

Nové hliníkové kufry cca 44 litrů vlastní výroba

Nejsem žádný závodník a chtěl jsem motorku na kratší i delší cestování v jednom i ve dvou hlavně po asfaltu.
Kupoval jsem od staršího pána,který se o Alpíka dobře staral,jen byl horší lak a malá prasklina na bočním plastu,jinak v pěkném stavu a najeto 43 000.
Alpík splnil vše co jsem od něj čekal,horší jsou snad jen brzdy ale jinak je to pro mě naprosto ideální motorka,cestovní rychlost někde kolem 110 km/h je přijatelná i pro mojí manželku která se mnou často cestuje.
Motorku jsem si doladil podle svých představ,přelakování,změkčení a snížení sedla,bílé blinkry,kufr 48L,zásuvka 12V

Zatím jsem najel okolo 1500 km s jediným problémem který se projevil hned po pár kilometrech,pán zaizoloval speciální lepenkou konec přetlakové hadičky od nádrže,lepenka se teplem vždy roztekla a ucpala přetlak,tím se vypnul přívod benzínu,nejhorší bylo na závadu přijít,jinak odstranění trvalo asi 2 vteřiny a od té doby šlape jak hodinky.

radek89
radek89 napsal 30.03.15 v 17:10

vypadá moc dobře

čimsa
čimsa napsal 28.03.15 v 19:51

Andreman
Andreman napsal 12.03.15 v 20:46 10b.

Moc pěknej kousek. Výborný výběr a šikovné úpravy Prostě alpík

Pavel1971
Pavel1971 napsal 31.01.15 v 21:22 10b.

Moc pěkná

fanda40