Jawa 250/353 Kývačka (1958)

Vlastník caryfuk-tonde
Vloženo 18.1.2015
Aktualizováno 18.1.2015

Návrat do mladých let, kdy ji měl můj otec a jako děti jsme s ní jezdily jako celá rodina. Původně solo, zrenovováno 2008, 6/2014 přidána sajda.

První dojmy - První dojmy po připojení sajdy byly zvláštní. Různě tahala kam neměla, pořádně nebrzdila atd. postupně se vše seřídilo, vychytalo a zajelo a ted na ni nedám dopustit. Je to mazel celé rodiny, obzvlášť mého vnuka, bez kterého už nemůžu nikam vyjet.

Motorku bych doporučil pro - PRO pořádné chlapy :-)

Doplňky na motorce - bezpečnostní pásy v sajdě, krycí plachta na sajdu a v plánu je i střecha s okénky

Kyvačku jsme se synem zrenovovali asi v roce 2008. Syn na ní jezdil poměrně hodně včetně výletu na GrossGlockner v rakouských Alpách. Jako každý zrenovovaný stroj, i tento ze začátku zlobil. Postupem času jsme všechno vychytali a doladili a odměnou byly bezporuchové kilometry. Následovala delší přestávka v provozu cca 4roky. Po této odstávce jsme namontovali baterku, nalili benzín a stroj chytnul jako by běžel včera. Když vnuk vyrostl do věku a začal chtít jezdit s náma, padlo rozhodnutí - sajda. Následoval asi rok renovace sajdy, následné připojení a vychytání much. Aby mohl vnuk jezdit a nemusel jsem ho tak moc hlídat za jízdy, vymyslel jsem pro něj systém bezpečnostních pásů.
Co se týče jízdy se sajdou - je to DŘINA!!!

Čadil
Čadil napsal 09.06.18 v 09:05 10b.

dobrá

Pavca377
Pavca377 napsal 22.01.18 v 19:44 10b.

Super stroj.

bortl
bortl napsal 01.05.16 v 18:29 10b.

Super stroj

pp377
pp377 napsal 17.04.16 v 17:46 10b.

Jak jsem ji dnes viděl, tak jsou sajda i motorka moc krásné. Gratuluji.

vt_Marvin
vt_Marvin napsal 26.02.15 v 13:21

Taky máš moc krásný stroj , já jsem z Otrokovic a určitě se někde potkáme.