Yamaha FZ6 S2 (2008)

Vlastník foksi25
Vloženo 7.1.2015
Aktualizováno 10.3.2015

Po 15 ročnej prestávke prvá ozajstná veľká mašina.

Honda CB 600F Hornet: důvod neuveden
Yamaha XJ6: důvod neuveden

První dojmy - Asi po 25 km som si uvedomil, že sa v prilbe stále smejem od ucha k uchu... :-)

Doplňky na motorce - Padáky, ochranný štít Yamaha, kryt motora Yamaha, zrkadlá z Yamaha FZ 8, zásuvka 12V, nastaviteľné páčky spojky a brzdy

V mladosti som jazdil na Jawe 21 a Simsonoch. Neskôr nejaké tajné skúsenosti s MZtou a starými Jawami. Po dlhej prestávke, ktorá bola vyplnená štúdiom na vysokej škole, prácou, zakladaním rodiny a budovaním zázemia pre ňu som si po dohode s manželkou doprial ozajstnú motorku. Vyberal som asi dva mesiace, pričom som vedel, že na začiatok nechcem väčšiu kubatúru ako 600ccm a určite chcem naháča. Túto krásavicu som našiel na inzerát a po prvej obhliadke s kamarátom som vedel, že je tá pravá.
Aj keď ešte stále nemá meno, stihli sme sa počas jesene trochu zoznámiť a máme najazdených vysmiatych cca 700 km. Najdlhšia trasa bola asi 115 km. Na jar pre ňu nájdem nejaké fajnové topánočky (asi Pirelli Angel GT), lebo terajšie pneu už má voľačo za sebou a budeme náš vzťah rozvíjať ďalej. Nemusím asi nikomu hovoriť, že sa neviem dočkať. Tak nám držte palce a na jar pridám nejaký dlhší komentár.
10.3.2015
Prvá jazda v roku 2015. Dali sme spolu sviežich 43 km pri cca 15 °C. Na budúci týždeň ju odveziem do servisu. Keďže som ju kúpil v jeseni ako jazdenku, nechcem nič nechať na náhodu a dám ju pekne skontrolovať. A dal som jej konečne meno. Bude Máša .

Surfin
Surfin napsal 19.03.15 v 20:34

Kopec šťastných km do novej sezóny.
Dnes som sa tiež prebehol trošku.

Ales600
Ales600 napsal 01.02.15 v 08:58 10b.

Pěkná ať slouží 10b

Woky
Woky napsal 18.01.15 v 15:08 10b.