Suzuki DL 650 V-Strom (2013)

Vlastník žádné
Vloženo 1.1.2015
Aktualizováno 1.1.2015

Pro můj naturel a věk (57) ideální.

Motorka koupena od FIRMA:Motosalon HK (Hradec Králové) - Ochotná obsluha. Koupeno v akci.

První dojmy - Moje první motorka. Ze začátku jsem se jí bál, ale pak jsem zjistil, že je to vše akorát.

Motorku bych doporučil pro - Začínajícím, klidným jezdcům.

Doplňky na motorce - Originál top case, padáky, kryt motoru, zvýšené plexi, chrániče rukojetí. Hlavní stojan, 12 V zásuvka, držák na navigaci. Letos přibydou boční kufry.

Průměrná spotřeba - 4 l/100km

Deset let jsem chtěl choppera, ale na jedné předváděčce jsem se svezl na 800 (na dražší jsem neměl) a zdála se mi příliš líná, do zatáček jsem brzy škrtal pedály. Začal jsem pochybovat. Pak jsem byl na předváděčce Suzuki DL-650. Moc se mi líbila. Vzhled, výkon odpovídající mému věku. Splňovala požadavky chopperu, tedy klidná, pohodová jízda, kochání, ale možnost občasného zrychlení, pokládání do zatáček a hlavně dobrá na naše okrsky. Mám najeto se stanem a sám za rok ježdění 6000 km, vesměs na našich okrskách a jsem velice spokojen. Snažím se vyhýbat větším městům, dálnicím. Často zastavuji a kochám se nádhernou krajinou čr. Zatím z mých zkušeností motorce vyhovují otáčky mezi 3000 - 5000. Párkrát jsem zabloudil na pole a do lesa, a to byl pro mne problém s vahou motorky, hlavně při pomalé jízdě a zatáčení. Nejvíc jsem najel během týdne 1300 km. Tedy, jako cesťák super.

tatabike
tatabike napsal 07.02.15 v 21:06

je to dobrá volba ...taky s ní jezdím "na kochačku" a je to hodnej stroj...

Clint.
Clint. napsal 19.01.15 v 20:29 10b.

jedinečný výběr,přeji suchočistou trať

valasek
valasek napsal 03.01.15 v 17:16 10b.

Bylo by těžké, vybrat lepšííí ! Hodně zážitků a jenom samé šťastné návraty