Kawasaki ZX-6R Ninja (1996)

Vlastník Lunyx
Vloženo 23.12.2014
Aktualizováno 23.12.2014

Kawasaki zx - 6r . Moje zelená Nina s kterou brázdím silnice v okolí Jičína a nejen tam.

První dojmy - Jizdní dojmy? Kurňa to ale táhne. Dřív jsem jezdil na ČZ 250/455 takže to byl opravdu rozdíl. Líbí se mi jaký má motorka kukuč ;) Motorka padla do ruky krásně, i když je to už starší ročník tak jsem s ní spokojen.. Brzdí, svítí, troubí a hlavně jede co víc si přát..

Kawasaki Ninja se mi líbila od mala takže jsem si splnil takový můj sen. S motorkou jsem najel asi 3000 km.. Závady byli, odešel mi regulátor dobíjení ale jinak v pořádku.. Spotřeba si myslim, že není hrozná, záleží na stylu jízdy ( max 10l/100km).. Cestovaní na ní není uplně pohodlné po 200 km mi příjde že mi upadnou nohy ale co čekat od silničky.. Ale celkově jsme spokojený za ty peníze co stála.

smartin1
smartin1 napsal 05.02.15 v 18:39

Paráda stará podstivá klasika, mám skoro pátym rokem tu samou a nikdy bych jí neprodal. 10sítka jasná

justyn
justyn napsal 24.12.14 v 14:20 10b.

Supr strojovna,jak jinak u Ninji Ten regulátor právě taky řeším,ale na XTZ Tak at ti dělá radost a at vám to lítá Jasných 10b jo a pěkný svátky

rybíz5
rybíz5 napsal 23.12.14 v 19:18 10b.

Kawa je Kawa Jen ta spotřeba je nějak vyšší Při v celku svižném stylu jízdy by neměla jít moc nad 7L..Jinak At vám to jezdí