Honda VT 1100 Shadow (1994)

Vlastník Honda1100
Vloženo 20.12.2014
Aktualizováno 21.12.2014

Je to krásný a mohutný motocykl.

První dojmy - Je to láska na první pohled.Jak jsem si na ni sedl, tak jsem věděl,že to je ta pravá motorka, kterou chci.

Motorku bych doporučil pro - Motocykl doporučuji všem bez rozdílu zkušeností.Výrobce osadil tyto modely předkopy, tak i motorkáři s vyšší postavou se nemusí bát, že by se tu krčili.

Doplňky na motorce - Na motorku jsem umístil zadní nosič,který jsem uchytil k opěrce spolujezdce a na který jsem přidělal kufr.Nadále jsem posunul blikny a namontoval 27l brašny.Misto origo tlumičů jsem pořídil laděné,které vyzvedly moto ještě výš než sem čekal :).Rolka a nově i prodloužení zadních stupaček.

Velmi pohodlný a prostorný stroj na kterém není problém trávit i delší trasy na jeden zátah.Na svou váhu,ktera činí cca 280kg má úctihodných 47kw,které se dokaží projevit a ukázat svou sílu. Spotřeba činí okolo 6l na100km a to i při ostřejším způsobu jízdy.Po posunutí zadních bliken víc do zadu se mi tam vešli 27litrové brašny,které pojmou spoustu bagáže. Co bych vytknu,l jsou slabší brzdy,hold výrobce jeden kotouč ve předu kapanek podcenil.Při manipulaci je to drobeček, který dá majiteli zabrat,ale jakmile se dá do pohybu tak se z ní stane krotký beránek, který je radost řídit.Na záplatované silnici kapánek plave,ale to asi každá.Za dva a půl roku, co ji mám, mi odešla řídící jednotka a momentálně mi mění hydroštely což u této motorky je dost nákladná záležitost, jako i cena ostatních dílů se pohybuje oproti ostatním motocyklům dost vysoko.

Čadil
Čadil napsal 15.06.18 v 21:36 10b.

jikov
jikov napsal 21.01.15 v 17:00 10b.

Krásný stroj,ať Ti dělá jen radost.

babula
babula napsal 18.01.15 v 16:54 10b.

Krásná Šedivka . Gratuluju .

MIKYTU
MIKYTU napsal 27.12.14 v 16:04

Jo,jo hondička taky jsem po ní pokukoval,ale zvítězila kawa.Moc pěkná,přeji pohodovou jízdu v roce 2015.

18yamaha18
18yamaha18 napsal 27.12.14 v 10:50

Parááda. Ať zima rýchlo uteče a v Novom roku veľa šťastných kilometrov.