Jawa 350/640 (1993)

Vlastník SiriusBlack
Vloženo 13.12.2014
Aktualizováno 17.9.2019

Jak jsem ji uviděl hned jsem věděl že ji chci. Byla to láska na první pohled

První dojmy - Po ježdění na Jawě 50 to byla moje první velká motorka. První dojem z jízdy byl super v červenci 1998 kdy jsem ji koupil tak jsem na ni ani neměl řidičák tak jsem jezdil jenom kolem garáží a pak jsem si konečně v srpnu udělal papíry na velkou motorku a mohl jsem vyjet na cestu.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je vhodná pro fandy značky a začínající motorkáře

Doplňky na motorce - Mám tam padací rámy, vzadu mlhovku, velký kufr atd. Teď jsem vyměnil oranžové slíčka blinkrů za bílé. Přední guma Vee Ruber a zadní Mitas E-08. Nechal jsem si do TP zapsat přední kolo 21" a zadní gumu 4.0 - 18. Rok 2016 jsem přezul konečně na nové gumy Přední Mitas MC-7 3.25-18 a zadní Mitas H-15 4.0-18

Vybral jsem si tohle moto protože bratránek měl taky Jawu ale 350/639. Jenže ta byla na mně malá a víc se mně líbila stylka. A hlavně je trochu větší. Samozřejmě kdybych věděl to co vím dnes tak bych měl Jawu 350 Tramp. Ta by mně vyhovovala uplně nejvíc Jezdí se na ní dobře chtělo by to sice kyvku z Trampa ale dá se to přežít. Jezdil jsem většinou sólo ale i dálkové trasy se daly ve dvou v pohodě. Byl jsem na ní v Mnichově a dvakrát na Jawa srazu ve východním Německu. Mám tankvak přímo na Jawu a brašny LOJZO . Taky mám Pav 41 ale ten čeká teprve na svůj čas. Srpen 2015 proběhla výměna sklíček blinkrů za bílé. Hned to vypadá líp

Sema
Sema napsal 23.09.15 v 19:54 10b.

Moc pěkný stroj.

SiriusBlack
SiriusBlack napsal 29.12.14 v 17:40

Barevná kombinace je taková jaká je zatím Až bude čas a finance chtěl bych udělat lak a sjednotit to i s Pavem 41. Děkuji za komentáře. Udělal jsem v listopadu STK tak se snažím jezdit kdybyse projevily nějaké závady když to tolik let stálo v garáži.

Vlasťák1973
Vlasťák1973 napsal 18.12.14 v 18:30 10b.

Pěkná 640tka,přeju jen samé pohodové kilometry

Koukni na téma Jawablázni domlouváme tam různé brouzdání po nejen česku.

Frankie23
Frankie23 napsal 17.12.14 v 14:35 10b.

to znám, "smrdí to, nejede to a teče z toho olej" taky jsem se do Jaw zamiloval. Přeji hodně najetých kilometrů

Milan1963
Milan1963 napsal 14.12.14 v 10:39 10b.

Určitě dobrá koupě. Zajímavá barevná kombinace. Přeju tisíce spokojených kilometrů.