ČZ 175/487 (1987)

Vlastník milan1963
Vloženo 12.12.2014
Aktualizováno 23.6.2015

Motorka se mi líbila, je zachovalá, bylo o ní dobře postaráno, tak je doma...

Motorka koupena od soukromá osoba

První dojmy - Jízdní vlastnosti jsou poplatné době vzniku. Motorka trochu vibruje, ale není to nic, co by vadilo. Nemám v úmyslu jezdit na ní tisíce kilometrů daleko, od toho mám jiný stroj a tak si, myslím, budeme rozumnět. Jde o spíše sportovněji laděný motocykl.

Motorku bych doporučil pro - Pro fandy čs. motorek a nenáročné jezdce, také pro mladé, začínající motorkáře.

Doplňky na motorce - Nosič domácí výroby a kufr.

Měl jsem ČZ 180, která byla velice hezká, zachovalá a dobře jezdila, ale poslední dobou to s tím ježděním nevypadalo dobře - poruchy. Nechtěl jsem dělat žádné větší opravy, raději jsem ji prodal s tím, že vlastně jinou motorku ke svému "pérákovi" a Jawě 650 nepotřebuju. Jenže kamarádi motorkáři vědí, že mám pro československé motocykly slabost a tak mě upozornili, že je na prodej tato krasavice. Nejprve jsem ji nechtěl, ale nakonec jsem se s majitelem spojil a motorku koupil. Vše je na ní původní, je vcelku zachovalá, takže můžu napsat, že snad šlo o dobrou koupi. .Zatím nemáme najeto v podstatě nic, ale motorka má dobrou elektroinstalaci, což nebývá vždy pravidlem, bohužel - oproti ČZ 180 - žádný úložný prostor pod sedlem a má trochu jinou ergonomii, danou tvarem sedla. Nemám v úmyslu žádné cesty po polích, vždy jen po silnici a tak by ČZ 175 měla vyhovovat.
23. 6. 2015 jsem motocykl prodal. Mladík, 19 let si doufám zajezdí lépe a více než já.

O.N.E.
O.N.E. napsal 16.07.18 v 19:20 10b.

Moc pěkný
Parádní stroj

Magix.cz
Magix.cz napsal 12.07.15 v 07:29

Mamka měla taky stopětasedmu, zelenou :) Kvalty řadila patou :) Byla to dobrá motorka. Ta užovka je pěkná, taky jsem měl. Máš hezký stroje, jen s dílama už to asi bude horší shánění.

bvp86
bvp86 napsal 23.06.15 v 18:02

tenkrát to dávali povině jzedákům a lesákům a ted je in taky jsem si koupil jednu na projekt přes zimu si ji užij ale překvapilo mě jak je malá.já jí říkam Koza..ahoj Vendy.a jasně 10b.

PjotrK
PjotrK napsal 19.03.15 v 18:28

Krásná Číza, taky jsem měl takovou . Jako správné husákovo dítě jsem začínal na Fichlovi 21, v 17-ti jasem přesedlal na ČZ 175, pak jsem sedlal exšvagrovu JAWU 350/638 a nakonec jsem zkončil na Betce ... . Dávám a 10b.

JendaČZBMW
JendaČZBMW napsal 13.01.15 v 18:34

skoro stejnou mam a nedam ji z ruky mam ji po dedovi a už jednou mi ji ukradli