Jawa 350/638 (1986)

Vlastník olha
Vloženo 27.11.2014
Aktualizováno 28.11.2014

Moje první veliká motorka. V 17ti leterch se souhlasem rodičů. Silná kubatura, nejsilnější co tu byla. Myslím, co se zrovna prodávaly.

Motorka koupena od nová

První dojmy - Nádherný pocit, když jsem s ní jel z mototechny - U tří sýrů v Mostě, domu. Jel jsem pomalu a vyděšený. Motorka mi sedla do ruky. Byla nová, tak jsem dělal chytrého, jak jí budu zajíždět.

Doplňky na motorce - Přední kapota s plexi, zkrácené výfuky a mosazné koncovky. Mosazné koncovky i ve stupačkách. Zvedlé sedlo i výfuky. Přidány 2 budíky ale jen na oko. Hranaté zrcátka.

Měl jsem jí 4 roky a najezdil asi 20 000 km a z toho jsem byl 2 roky na vojně. Ze začátku se mi zdála silná, ale potom to opadlo. Pak se mi zdála silná jen když jsem vyjel po zimě. Po 16 000 km byl hlučnější motor cinkala kliková řídel Jizdí vlastnosti dobrý v zatáčkách se dala položit. Spotřeba byla myslím 4L jinak závady žádně jednou mi prasklo lanko od plynu a občas jsem musel vypálit výfuky. Jestli najdu kamaráda s kterým jsem jezdil a on bude mít nějaké fotky, tak je sem dám.