Husqvarna SM 125 (1999)

Vlastník Alda-93
Vloženo 23.11.2014
Aktualizováno 23.11.2014

lepší 125 jsem si nemohl vybrat

Motorka koupena od FIRMA:Motoscoot (Opava-Město)

První dojmy - Motorka mi padla do ruky skoro hned, rychle jsem si na ní zvykl. Překvapilo mě jak to jede oproti 4-taktu. Sice si veme o něco více benzínu, ale to se vynahradí výkonem. Něco málo už se s tím dá zažít, do začátků paráda.

Když jsem si hledal motorku v 15 tak mi prostě hned padla do oka a druhý den jsem si pro ní jel.
Ovladatelná je dobře, neváží moc kilo a je vodou chlazená takže jí nevadí ani nějaké serpentíny, nebo blbnutí na poli. Na ježdění ve 2 to není, sedlo je krátké a spolujezdec už sedí kouskem přes sedlo. Také se na to špatně shání díly a cena moc potěšující není,, je to ital, ne japonec,, a vše jen origo druhovýroba moc není. Měl jsem to štěstí a povedlo se mi už motorku zadřít, takže nový píst, nykasil a to okolo, oprava cca 10000Kč, ale u 2-taktu nic ojedinělého. Na dlouhé cesty to není, úzké sedlo, vibrace, a ne zrovna komfortní nastavení tlumičů, ale na cestováni jsou jiné motorky a né motard. Užil jsem si na ní opravdu hodně a brzo budu přesedat na silnější a zase motard.

appa23
appa23 napsal 29.11.14 v 21:46

Třetí husqvarna 125 která je rok výroby starší jak 2000 a je na motardech taky to tak mám