Husqvarna SM 125 (2008)

Vlastník Domi4
Vloženo 15.12.2015
Aktualizováno 8.6.2017

Ostrý dvoutakt - je to nejlepší věc a kamarád v životě. Nejlepší způsob jak vyčistit hlavu je sednou a jet.

První dojmy - Hned jak jsem ji uviděla tak se mi zalíbila. Potom jsem ji nastartovala a sedla na na, Věděla jsem že ji musím mít. První jízda byla zvláštní, byl to hrozný nezvyk ale přece se mi to líbilo. Podívám se na budíky a říkám si co mi to vlastně ukazuje, až pak si uvědomím že to nemá ani otáčkoměr. Když se vrátím zpět a chci zařadit neutrál, zjišťuji, že nevidím ani kontrolku neutrálu a taky zjišťuji že se tam dává líp za jízdy. Každopádně mě to neodradilo.

Motorku bych doporučil pro - Moto je vhodné podle mého názoru pro mírně pokročilým ale určitě i pro začátečníky ale jsou i vhodnější motorky kde je otáčkoměr i kontrolka neutrálu.

Doplňky na motorce - Motorka má docela dost růžových doplňků. Chci brzy přejít na silnější motorku. Kdyby někdo věděl o holce co by ji chtěla, určitě dejte vědět.

Motorku jsem si vybrala ke svým 18. narozeninám. Jezdila jsem od 16 na DT 125 a moc se mi dvoutakt líbí ale motorku jsem si jen půjčovala od kamaráda. Chtěla jsem svoji vlastní a tato se mi hned na inzerátu zalíbila. Jeli jsem pro ni přes celou republiku a vůbec nelituji.
Motorka jezdí opravdu moc hezky, jsem z ní nadšená. Koupila jsem ji v dubnu takže jsem jezdila pořád a už v červnu přišel první problém. Motorka se ozvala že chce nikasil a nový píst. Trvalo to měsíc a já myslela že se zblázním. Nicméně zajíždění bylo ještě horší protože to ráda točím do vysokých otáček a abych nemusela dávat dalších 6000 Kč tak jsem ji prostě musela zajet poctivě (pomohla mi k tomu také přívěra která se pokazila).
Brzda je zde dvoupístek Brembo a brzdí o poznání lépe než DT, takže tam jsem naprosto spokojená. Ovladatelnost motorky je velmi dobrá, díky lehké váze motorky.
Úložný prostor tady není žádný ale kdo ho potřebuje na supermotu? Když někam jedu dám si batoh a je to vyřešené. Je to motorka na projížďky ne na nákupy, takže tady nic takového není potřeba. Spotřebu vůbec nepočítám a ani mě nezajímá, vždyť je to dvoutakt to nemá ani smysl řešit. Mám odpojený oilmaster, takže si benzín s olejem míchám doma a vždy když dojedu doliji nádrž do plna a zítra můžu vyrazit zase.
S motorkou jezdím jen na silnici, kde se obě cítíme nejlépe. Není potřeba jezdit někde v terénu. Do města taky moc nejezdím.

hartrp
hartrp napsal 08.05.20 v 17:22 10b.

ahoj, chtěl bych se zeptat za kolik si ji sehnal

vilimek
vilimek napsal 15.04.20 v 15:22 10b.

Ahoj chtěl bych se zeptat na kolik si jezdila myslím tím spotřebu.

koupim
koupim napsal 26.01.16 v 17:23

Ahoj měl bych zájem o motorku napsala by jsi mi na email?

Dablicek200Mph
Dablicek200Mph napsal 29.12.15 v 14:41 10b.

Parádní huska. S těmi tvými polepy vypadá ještě líp než originál.

čeplin
čeplin napsal 25.12.15 v 10:10 10b.

pěkná , tak ať slouží