Suzuki DL 650 V-Strom (2010)

Vlastník Pechin1
Vloženo 10.11.2014
Aktualizováno 4.9.2015

Skvělý pohodový cesťáček,který má co nabídnout.

První dojmy - První dojmy a zkušenosti začaly přibývat hned po sepsaní smlouvy na cestě domů. V-strom 650 mi neuveřitelně padl do ruky,je to krásná hravá motorka i když vypadá velika a těžká vše zmizí po rozjezdu a pak nastává jen radost z jízdy...

Doplňky na motorce - Padací rámy Bartus+cestovní taštičky Ewog, hlavní stojan, hliníkový kryt řetězu, kryt olejového a vodního chladiče, kryt pod motor, chrániče páček, rozšíření bočního stojánku, prodloužení předního blatníku, svorka plynu, přídavná mini-LED světla, zásuvka 12V cestovní plexi s deflektorem, horní kurf 50l,
Boční nosiče Trax, boční kufry Givi E41, držák GPS

Suzuki DL 650 V-strom ABS mi neuveřitelně padl do ruky,je to krásná hravá motorka i když vypadá velika a těžká, vše zmizí po rozjezdu a pak nastává jen radost z jízdy...
Na nerovnostech si motorka počíná až překvapivě suverénně, takže město pro ni není problém.

Po prvním nasednutí na moto cítím,že je vše na svém místě, tak jak bych od cestovní motorky očekával. Pozice řidiče je příjemná a přirozená - sednu položím ruce na řidítka a jedu kamkoliv a jak dlouho se mi bude chtít. A to s nádrží o objemu 22l a spotřebě 4-4,5l/100 je uplná hračka.
Ochrana jezdce proti větru s mojí výškou 170cm a štítem s deflektorem je vynikající.

Co se týče motoru je jedním slovem skvělý...pružnost, spotřeba, spolehlivost, plynulá dávkovatelnost, prostě na jedničku.Nejlepé mu vyhovují otáčky 3000 a výše ideálně cestovní mezi 3000-6000ot./min.
Převodovka 6-ti stupňová a velmi přesná.

Od brzd jsem očekával rychlejší a ostřejší nástup,ale jinak brzdí dobře a s verzí ABS jsem si za nepříznivého počasí či štěrku jistější.

Na přístrojové desce je hezké propacování analogových budíků s digitálem.

Z výbavy jsem ocenil hlavně komfortní a rozměrné sedlo, místo pod sedlem potom také ochrana jezdce. Zpětná zrcátka jsou dostatečně velká, aby poskytla dobrý přehled o dění vzadu. Dále možnost pořízení plno dalších doplňku nejen na cesty.

Jarda89
Jarda89 napsal 16.05.16 v 00:11 10b.

Supr cesťák, krásnej stav, prostě voňavka, ať slouží! 10

wsbk
wsbk napsal 04.05.15 v 10:57 10b.

Heny22
Heny22 napsal 16.03.15 v 21:35

Krasavec . Ať slouží . 10 b.

Petr_TA
Petr_TA napsal 01.01.15 v 22:10 10b.

Pěkně vyšlechtěnej kousek
10b

Jendimor
Jendimor napsal 31.12.14 v 00:35

koukám opět výměna tak ať slouží chlape