Suzuki Boulevard C90 (2005)

Vlastník Drobek_
Vloženo 7.11.2014
Aktualizováno 23.1.2021

Čest, motorku jsem pořídil po dlouhé přestávce která začala prodejem mojí upravené Jawy 350 před 17lety. Mimochodem na tu dobu dle mého názoru mimořádný stroj, jen trochu škoda že se nevešlo víc rychlostí do převodovky

První dojmy - Suzuki C90 (intruder 1500) byla jsná volba, jelikož jsem držitelem prostorově výraznějšího těla,o menší motorce nemohla být ani řeč. Po první jízdě bylo jasno, láska na první pohled.

Motorku bych doporučil pro - Podle mého názoru je tento stroj ideální pro lidi kteří jezdí na pohodu, a užívají si každý metr silnice.

Doplňky na motorce - Přídavná světla s H4, úprava elektro pro evropské normy, nové kufry.
Teď je sundaná opěrka a po vyřezání znaku Suzuki, bude kompletně pochromováno včetně přípravku pro upevnění k motorce.
Předělané výfuky s možností několika variant (hluku), nové kompletní lakování, nové nádobky hydraulik, hodinky a teploměr na nádobkách, leštěná kola, otáčkoměr, led osvětlení a lem blatníků.

Jezdil jsem celé léto, kolem komína i trochu dál.
Jak jsem psal, první jízda a bylo rozhodnuto. Po sezóně jsem stále velice spokojen. Pár maličkostí jsem upravil (vyměnil), zrcátka, přídavná světla, a kufry.
Na další sezónu nás čekají pneumatiky s pruhem a výfuky.
Po ujeté sezóně bych uvítal trošku větší nádrž, motorka polyká kilometry jako nic a možná by se dalo ujed mnohem dál bez nutnosti přestávek na tankování.
Další věc je možnost náklonu v zatáčkách, není to žádná sláva, nicméně to beru jako fakt který je nutné akceptovat a zvolnit jízdu tak aby plotny zůstávali nad zemí
Svezl jsem se na VLku z roku 2003, brzdy na tomto stroji jsou nedostatečné. Určitě se na ně dá zvyknout, ale jsem rád že na rok 2005 dávají dva kotouče na předek a tím je problém vyřešen.
Motorka je ideální pro kraj v kterém bydlím, klikaté okrsky a spousta zajímavých cílů.
Jezdím i do práce (Praha), i tam se dá docela dobře proplout když člověk nenarazí na neohleduplné řidiče.
Celkový dojem je výborný a doufám že ujedeme mnoho mnoho mnoho kilometrů.

SlimM
SlimM napsal 07.05.18 v 16:25 10b.

Moc hezky jsi ji vymazlil! Smekám klobouk

fatman
fatman napsal 26.09.17 v 17:21 10b.

Gratuluju
Opravdu krásnej a doladěnej Intruder!Řešení výfuků mě uchvátilo, airbrush inspiroval a pneu s bílýma bokama dorazilo
Skvělý vkus, který podtrhuje charisma tohoto stroje!Tak ať ti dělá jenom radost a nezlobí
Jasně, že za 10 !Nejde jinak !

rline
rline napsal 03.03.16 v 10:09 10b.

Moc pěkná

Fucajs
Fucajs napsal 19.04.15 v 11:51 10b.

pěkněj stroj

mvacky
mvacky napsal 23.01.15 v 06:53 10b.