Yamaha XVS 1100A Dragstar Classic (2000)

Vlastník Jiří78
Vloženo 28.10.2014
Aktualizováno 22.11.2015

Je to těžká černá lokomotiva, vybavená tak jak jsem chtěl.

Suzuki VL 800 Volusia: Drag je hezčí a trochu silnější a navíc vzducháč.

První dojmy - První dojmy? Klepaly se mi kolena, když jsem na ní sedal. Nikdy jsem na Drag Staru nejel a teď hned první jízda za plného odpoledního provozu ve městě. No děs. Ale jak jsem vyjel za město, tak už to bylo v pohodě. Musím si na ní zvyknout. 22.11.2015 - Tak je to rok co mám Draka a už jsem si asi zvykl.

Motorku bych doporučil pro - Nejvhodnější je pro jezdce, který má rád bublání krajinou.

Doplňky na motorce - Motorku jsem koupil dobře vybavenou, má přední i zadní padáky, přídavná světla, velké brašny, opěrku spolujezdce s nosičem, předkopy, kožený pás na nádrži , chromovaný nárazník př. blatníku a teploměr.

Drag Star 1100 Classic jsem si vybral, protože mám rád hluboké blatníky, širokou nádrž, plotny místo stupaček, pohled před sebe přes široká řídítka a chromované světlo.
Do této doby jsem jezdil na Jawách, Čezetách, sem tam se objevil nějaký cesťák, ale Drag je o něčem jiném, je nízký, těžký, široký.
Motor je vzduchem chlazené ,, Véčko'' o výkonu nějakých 45kw, pro mě zatím dostačující. 5 kvaltů, zadní kolo hnané kardanem.
Brzdy? Myslím, že na tuto kategorii brzdí dobře. Ve předu má 2 a vzadu 1 kotouč.
Mám motorku jen krátce a najeto jen pár km, tak do nějakého velkého
hodnocení se zatím nechci pouštět.

Well-Being
Well-Being napsal 07.06.16 v 14:58 10b.

Pěkná.

Šuty
Šuty napsal 01.03.16 v 20:14

Ty bílé boky se ti povedly Jirko.

V4
V4 napsal 05.02.16 v 16:57 10b.

HD jako Hodně Drahý?

Jiří78
Jiří78 napsal 15.01.16 v 18:37

Pane Cortes, to že to není HD mi ani trochu nevadí.
Díky za komenty přátelé.

cortes
cortes napsal 14.01.16 v 23:24 10b.

Za 10, ale HD to prostě není--))