Suzuki VZR 1800 Intruder (2006)

Vlastník kamáč
Vloženo 26.10.2014
Aktualizováno 26.10.2014

Suzuki VZR 1800 Intruder,když jsem spatřil tuhle krasavici,ty nádherný křivky,bylo rozhodnoto

Motorka koupena od FIRMA:CC moto (Plzeň 26)

První dojmy - Původně jsem si jel pro HD,ale když jsem spatřil tuhle krasavici,bylo rozhodnuto.Je to dělo,ohromná síla,nádherné křivky a neuvěřitelné zadní pneu-ta mě dostala.Móóc povedená motorka.

Doplňky na motorce - padací rám,rukojetě řidítek,zrcátka,přední maska včetně přídavných světel,led blinkry,zadní koncové světlo,brašny včetně držáků,stupačky,chrom rámeček zadního světla,zásuvka12v,sedlo od Corbinu s opěrkou spolujezdce,powerkomander a sportovní vzduchové filtry.

Moc povedený stroj,nádherné křivky,ohromná síla která duní pod sedlem,úžasné zrychlení,neuvěřitelné zadní pneu...Motorka měla najeto třicet tisíc kilometrů,jízdní vlastnosti super,do zatáček se krásně pokládá,až drhnou stupačky,brzdy jsou vyrovnané k váze celého stroje,podvozek a odpružení motorky je tužší,ale to k této motorce patří.Mám jí od června,zatím najeto 8000km a jsem absolutně spokojen,není nic,co by se dalo označit jako špatné.Jsem nadšený z každého kilometru a tuhle motorku můžu jedině doporučit.

Čadil
Čadil napsal 25.06.18 v 19:19 10b.

krasavec

babula
babula napsal 05.03.15 v 10:45 10b.

Nádhernej krasavec . 10b

jikov
jikov napsal 21.01.15 v 19:48 10b.

Krásný stroj,ať Ti dělá jen radost.

Boža
Boža napsal 07.11.14 v 09:22 10b.

Skvělé za 10 bodů

Peterka72
Peterka72 napsal 02.11.14 v 17:20 10b.

Pěknej mazel . Přeji hodně spokojených kilometrů . A vítej do clubu - http://www.m1800r.cz/