BMW F 800 ST (2007)

Aktualizováno 25.4.2023

Deník motorky
Nalezeno 211 záznamů

• zima ale byla

Tak jsme se domluvili na dnešek, že se ve třech pojedeme projet. No, ráno déšť( i když požehnaný) a odpoledne kosa rozhodly o neúčasti. ale jelikož jsem měl reserve na tento den u manželky, nelenil jsem a přes nepřízeň p

Vloženo: 03.05.2019
    Uskutečněno: 03.05.2019
  • ...kde pampelišky zlaté jsou

..se zpívá v jedné písni. no a já dostal za úkol 400 květů natrhat. A to se povedlo na pastvinách kousek za Českým Šternberkem. Cesta byla trochu jiná než minule, trochu obráceně. Start na Benzině v Nymburce,kde mi Jířa

Vloženo: 24.04.2019
    Uskutečněno: 24.04.2019
  • v pátek je to nejlepší

projeto opět okolí Sázavy, protože kolem Jizerek je ještě hromada štěrku. Trasa Benzina Nymburk fuel tank do plnejch za 420kč,- pak Poděbrady, Libice, Opolany, Žehuň, serpentýnou na kopec a přes D11 do Sendražic, Kolína?

Vloženo: 24.03.2019
    Uskutečněno: 22.03.2019
  • Mexico a viadukt

Tak jsem si jel dneska tak trochu vynahradit motosalon, na kterej se prostě zejtra bohužel nemohu dostaviti a o víkendu tuplem ne i kdybych mohl tak tam do toho davu nevlezu.A já i od pátku sloužím takže ani letos nic. A

Vloženo: 27.02.2019
    Uskutečněno: 27.02.2019
  • pozdně odpolední výjezd

Jsem si řekl že broušení trámů pásovkou počká na příští týden a tak jsem asi v 16.20 skočil na již připravený stroj. Gumy jsem dofoukal dopoledne, nabíječka běžela od podzima takže kolabs aku se nekonal :-P Vytlačit na c

Vloženo: 14.02.2019
    Uskutečněno: 14.02.2019
  • opět za Kávou do Křižan a kolem Jizerek

V předchozích dnech jsem myslel že umřu, do toho záda...ale tak nějak jsem se z toho vylízal a dle předpovědi byl pátek ideální pro projížďku. Trasa Nymburk Boleslav, Zvířetice(pozor) je tam omezený provoz, dělá se v les

Vloženo: 06.10.2018
    Uskutečněno: 05.10.2018
  • Nirvana

včera naplánováno zavedení a zapojení kabelu + jističe pro čerpadlo na hovínka v obci Srbce u táty kolegy. nářadí a dráty jsem šoupnul do kufru a vyrazil.Po práci jsem se rozloučil s pánem a pak fíííí na Ledeč...ale-jel

Vloženo: 08.09.2018
    Uskutečněno: 08.09.2018
  • příležitost ve středu

Naplánoval jsem si práci, rodinka šla ven na Veslák,ale i když jsem si naplánoval práci, něco mě říkalo že bych se jel projet, ta touha byla kurevská ale odolával jsem . Tak jsem šel přestavět lešení, a přichází sms: Ho

Vloženo: 30.08.2018
    Uskutečněno: 29.08.2018
  • Nedělní túr

V ten den kdy běží v tv filmy a pořady na téma srpen 68, lidé kladou kytice a zapalují svíčky, tak já slavím běžně narozeniny... to bylo ale v úterý. V pátek jsem to oslavil po svém, zapil nefiltrovanou postřižinskou dva

Vloženo: 27.08.2018
    Uskutečněno: 26.08.2018
  • Za stmívání

místo TV a jiných nudných věcí doma v 19:15 start po práci směr Poděbrady, Libice n.Cidlinou, Opolany, Opolánky, Polní Chrčice, Němčice, Týnec nad Labem, Kolín, Červené Pečky, Polepy, za nima foto před Kutnou Horou s výh

Vloženo: 12.08.2018
    Uskutečněno: 12.08.2018
  • to by šlo

Jak jsem avizoval, ve vedru to jistí bazén a práce na baráku, dnešní teplota venku byla jasné znamení, že je čas se projet.Odpoledne asi ve 14:00 jsem ohlásil ženě že pojedu někam přes Kutnou Horu, ok, takže tak se taky

Vloženo: 10.08.2018
    Uskutečněno: 10.08.2018
  • Jízda první letošní

od 23.11.2017 dnes první vyjížďka. Brzdy po výměně kapaliny brzdí, řidítka se bez držení po výměně ložisek nekynklaj a guma je snad taky v pohodě.Zadní nový tlumič tlumí o poznání lépe (y) Jak jsem na tom dlouho neseděl

Vloženo: 21.07.2018
    Uskutečněno: 21.07.2018
  • krček vyléčen

Takže jsem nasadil zadní kolo, přeházel a vylepšil dřevěné podpěry a přestavěl tak aby se mi bajk naklopil na zadní kolo, odstrojil kolo přední, třmeny, odmontoval, brzdovou pumpu i s nádobkou, sundal kabel od brzdy , kl

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 14.07.2018
    Uskutečněno: 14.07.2018
  • posun

Tak motorka se asi dočká nové pneu, segmentů do řemenice a výměny ložisek.Zadní centrál je již vyměněn. Objednal jsem si vořech do goly, 46 dvanáctihran...v Goldi mají dovolenou a tak jsem musel naklusat do zámečnictví z

Typ: Údržba
    Vloženo: 11.07.2018
    Uskutečněno: 11.07.2018
  • Tlumič dorazil

Dnes dorazil tlumič z Free Moto. No, není nejetý a dle info měl mít najeto 0, což je divný. Tak jsem asi blázen...možná ten tlumič vypadá novějc ale jenom se mi to trochu zdá...kontaktoval jsem opět prodejce, jestli si

Vloženo: 23.04.2018
    Uskutečněno: 23.04.2018
  • pofidérní servis

No ale domácí, co si zkurvim to si zkurvim (y) Motorku jsem složitě podkládal a i zavěsil, aby mi šlo rozebrat zadní rám s nádrží což jsou 4 štefty zalepený loctitem...a zadní rám si kecnul na skřínku, šlo o to abych v

Vloženo: 16.04.2018
    Uskutečněno: 16.04.2018
  • opozdilec

já, dnes až teprv zasednul k motocyklu.Zjistil jsem že jsem měl poloprázdné zadní, tak jsem ho dofouknul a zjistil,že moje zadní -italsky řečeno- pneumatíči je tak trochu v ... :-P tak jsem sundal kolo- je poskákaný ta

Vloženo: 11.03.2018
    Uskutečněno: 11.03.2018
  • Kustóm a zbytek motocyklu

Protože jsem zjistil že na rajčeti se mi fotky z rozměru 1200x800 roztáhnou a pokazí, zatim šoupám zbytek fotek sem. Z customu hlavně teda. rajče tády klik

Vloženo: 05.03.2018
    Uskutečněno: 05.03.2018
  • Motocykl 2018

Tak jsme to zvládli.no... Nástup na výstavu v 10:30.Odchod 14:30. Cesta tam autem ok, zpět vočistec (n) (n) (n) Doufám že do Práglu dlouho nebudu muset. ;-) Co se týká značek, slabota, ne že bych si na svý tak nějak

Vloženo: 01.03.2018
    Uskutečněno: 01.03.2018
  • nákupy

Takže zakoupeno lóžo 2x krku řízení, podle názvu noname →Ložiska do krku řízení 4RIDE BMW F 800 ST rok 04-13 a brzdový destičky→ Brzdové destičky Brembo přední BMW F 800 S rok 06-14 , 2 sady pro dva třmeny

Vloženo: 21.02.2018
    Uskutečněno: 21.02.2018
  • úprava zápisu

spíš přidání fotek... zde

Vloženo: 11.02.2018
    Uskutečněno: 11.02.2018
  • Unboxing Cam

Je to tady, postupně mi chodí balíčky s čínskými klikyháky a mezi nimi i kamerka. Je teda širokoúhlá, což mi nějak v popisu uteklo a možná to video bude divný, ale jinak je prima. Jinak motorka samozřejmě neobvykle zahá

Vloženo: 31.01.2018
    Uskutečněno: 31.01.2018
  • kamerka

Tak se budu opičit a objednal jsem kamerku Rich(na obrázku je nějakej stejnej drek bez nálepky Rich)ve verzi s dálkáčem, což se mi jeví jako velmi praktické.Tak už jen čekám. No Go pro to nebude. Ještě mě napadl, jestli

Vloženo: 10.01.2018
    Uskutečněno: 10.01.2018
  • Test Triumpha a poježdění s bráchou

Bratr prodal BMW F800 GS a pořídil od kamaráda Triumpha Street Triple R. Když jsme nedávno šli z píva, tak jsem si na něj sednul a nastartoval v garáži.Krásný zvuk. Povidal, že mě někdy nechá svézt. Tak jsme se na dnešek

Vloženo: 23.11.2017
    Uskutečněno: 23.11.2017
  • Radost v sedle

Včera mezi nočními směnami jsem chtěl umýt motocykl od bláta nasbíraného kolem Ještědu, a žena mi řekla, to se chceš projet, viď? Říkám ano.a byl vyřízíno. Ruční myčka v Nymburce totálně zacpaná a tak jsem Bramboru umyl

Vloženo: 16.10.2017
    Uskutečněno: 16.10.2017
  • "nutná" návštěva pražírny

Poslední dobou byla fakt jenom dřina na baráku, přesčas v práci 14 hodin taky dřina a dnes jsem ráno v našem přístroji připravil poslední kafe. Načínat už známou nouzovku z Lidlu se mi nechtělo, řekl jsem že si ty jejich

Vloženo: 13.10.2017
    Uskutečněno: 13.10.2017
  • 150 suchej, 150 mokrej

Tak jsem od rána do dvou hodin v kuse prováděl amatérské zednické práce a odpoledne jsem si vykručel jízdu, jelikož jako naschvál, když mám dovču nebo nejsem v práci tak prostě chčije tak jsem prostě chtěl to sluníčko si

Vloženo: 02.10.2017
    Uskutečněno: 02.10.2017
  • Návštěva

Nový motokolega z Prahy mě navštívil, aby jsme poslechli své stroje a hlavně, aby porovnal verzi firmware uvnitř mého šemíka s jeho o něco starším ořem.Ano, já mám o dvě čísla vyšší verzi sw. Poprvé se setkávám s jiným e

Vloženo: 11.09.2017
    Uskutečněno: 11.09.2017
  • Probuď Déčko

Jelikož jsem k narozeninám zpětně navrhoval, že příště nic nechci, že mě stačí aby mě nechali se projet na motorce, že to mi stačí a budu šťastný tak ano, zpětně jsem teda dostal zelenou,včera odpoledne jsem skočil na oř

Vloženo: 23.08.2017
    Uskutečněno: 23.08.2017
  • vyhnání pavučin

Manželka s kočárem na půl dne pryč a táta říká, my si vezmem kluka a ty si jeď na motorce, na co ji máš... :-DD Tak místo lepení rohů kolem oken a házení malty jsem osedlal stroj a jel své oblíbené cesty opět po delší od

Vloženo: 18.08.2017
    Uskutečněno: 18.08.2017