Suzuki Epicuro 125 (2001)

Vlastník Rydero
Vloženo 19.10.2014
Aktualizováno 19.10.2014

Jazdim zatial len do prace a tych 15 koni je citit. Zatial len otukavam aj styl jazdy mam uz lezernejsi ako na zaciatku. Dofukal som kola z 0.8 na 2 predne a z 1.1 na 2.2 zadne a zrazu prestal tancovat a zacal drzat stopu. Da vraj 120 km/h.O to mi nejde.

První dojmy - Zhanal som normalne citatelny manual a nie je toho na nete vela pouzitelneho.Karoseria je kompaktne uzavreta a potrebujem vediet ako sa k comu dostat bez tazkosti. Pacil sa mi napr. napad rusakov osadit pod panel led ziarovky.Je to lepsie vidiet hlavne cez den.

Motorku bych doporučil pro - Kratsie trasy.

Doplňky na motorce -

Ma vymeneny vyfuk a da vraj 120 km/h. Zatial som neskusal. Mozno v lete.Dobre drzi stopu v zatackach, hoci je konstrukcne trochu pridlha 1990 a razvor 1350 ak porovname konkurencne znacky. Hluk je tak niekde medzi znesitelnym a na nervy.Paci sa mi design. Trochu viac asi papa ak porovnam s Hondou PSX, kora ma len 11 koni.Nieco za nieco.

Rydero
Rydero napsal 11.11.15 v 23:52

Vymenil som ploche (kazde kolo ina znacka) o nicom dezeny na Pirelli SL60 a ovela lepsie drzi stopu. Celorocne gumy skoro ako enduracke. Bomba

Rydero
Rydero napsal 11.11.14 v 06:46

Tak dik za povzbudenie Dufam, ze mi nebude blbnut co najdlhsie.

milanisko
milanisko napsal 21.10.14 v 20:38

Ahoj. Slušnej skutr, pěkně jede, ale moc jich není a tak se špatně shání díly. Jinak OK.