Suzuki GSF 650S Bandit (2005)

Vlastník Morris.82
Vloženo 6.10.2014
Aktualizováno 2.4.2022

Změnil jsem postupem času svoje motorkářské priority a pořídil něco cestovnějšího.

První dojmy - Příjemný posez, padla dobře do ruky. Motor kultivovanej, výkon dostačující. Trošku měkčí podvozek, ale není to holt stavěné na okruhy a na ty naše silnice to je dobry ;-) . Chtěl jsem něco na čem by se dalo rozumně cestovat po silnicích a toto se zdá být pro mě dobrá volba.

Motorku bych doporučil pro - pro ty, kdo chtějí vozit batůžek a hltat větší porce km

Doplňky na motorce - Výfuk IXIL, padáky, širší řidítka, ukazatel teploty oleje, deflektor na plexi, vyhřívané hefty, kamera, držáky na 3 kufry, voděodolná zásuvka na 12V a 5V a držák navigace

Klasickej motor, pověstný držák, jednoduchý a bezproblémový systém chlazení - olej, vzduch. Najeto cca 12tis km, takže snad dlouuho vydrží bez nějakých problémů. Polokapota nevypadá špatně a docela funguje. Nahaty motorky se mi vždycky líbily, ale tohle je prostě praktičtější a o to mi šlo - v rámci možností a kompromisu, co nejvíce praktickou motorku. Po předchozí motorce úžasny (pro dost lidí samozřejmy) věci, jako plechová nádrž, madlo pro spolujezdce, prostor pod sedadlem, palivoměr, hodiny na displeji Ale vyměnit přední žárovku, na posr**í, zlaty kulaty světlo. Jinak přístup k ostatním věcem dobrý. Už se těším, až jí pořádně protáhnu někde na pár dnů. Až jí trochu doladím a přibudou nějaky zážitky z cest, přidám další foto a info