Yamaha FZ1 N (2007)

Vlastník MiKony
Vloženo 5.10.2014
Aktualizováno 5.10.2014

Presel jsem na ni ze suzuki sv 650 a je opravdu znat zmena mezi dvou a ctyr valem.

První dojmy - Tak byla to moje prvni motorka na ktere jsem se mohl svezt tady v Australii. Nejdriv jsem moc neholdoval ctyr valu protoze jsem byl zvyknuty ze Suzuki Sv, ze motorka zabira hned od spoda, ale potom co jsem parkrat vzal opravdu za plyn jsem si ji oblibil.

Jelikoz to byla motorka meho kamarada, ktery mi ji ochotne pujcoval, tak jsem si ji zacal pujcovat casteji a casteji. V okoli Sydney jsou nadherne klikate cesty s dobrym asfaltem kde opravdu pozna asi kazdy kdo by se svezl jak velky to je rozdil. Oproti Suzuki Sv perfektne drzi v zatackach diky sirsim pneu. Vyfuk Akrapovic ma nadherny zvuk. Celkove je motorka mnohem stabilnejsi. Dojezd je take lepsi nez u SV.
Zatim mam na ni najeto cca 2500km a jedina jeji nevyhoda pro me je sedlo. Je strasne tvrde! Ale to vyresi Ebay a sedlo na novejsi typ se sirsim polstrovanim.

MiKony
MiKony napsal 13.10.14 v 01:29

Díky moc. Výhoda Austrálie je že sezóna v podstatě nikdy nekončí ;) a Dave doufám že dorazis ;)

Mistake
Mistake napsal 11.10.14 v 15:48 10b.

černá kráska v krásné zemi

Mara91
Mara91 napsal 08.10.14 v 15:16 10b.

pěkný klokan

Reddave