Suzuki DL 1000 V-Strom (2014)

Vlastník horak.r72
Vloženo 21.9.2014
Aktualizováno 9.1.2022

Motoroute 2016- úterý, den první

Vloženo: 15.06.2016, Uskutečněno: 07.06.2016, Zhlédnuto: 18x

Je tady dlouho a netrpělivě očekávaný den D a s ním Motoroute 2016- Česko.
S nápadem přišel Martin po přečtení jednoho cestopisu ... objedeme Česko podél hranic. Je jedno ze které strany, jak rychle, jak daleko od hranic,ale chceme objet místa nebo obce co nejvíc na sever-jih-východ a západ republiky. Trasa je rozdělila na šest etap a každou si plánoval a povede jeden z účastníků. Najedeme cca 1800 km cestou necestou.

Sraz účastníků "zájezdu" a první kafe o půl deváte v Rymicích. Vedoucí dne je Karel na BMW R 1200 GS, za ním vyráží Pavel (Honda Hornet 600), Milan (Yamaha FZ1), Martin (Honda Varadero 1000), Radek (Suzuki Vstrom 1000), Petr (Suzuki Vstrom 650) a Pavel (BMW r 1200 GS). První úsek na východ přes Rožnov na Velké Karlovice v krásném prostředí Beskyd. Přejíždíme na Slovensko směr Čadca. Dědina za dědinou, celkem nuda. Vracíme se na Moravu u Jablunkova (jsme v nejvýchodnějším cípu ČR), pak směr Třinec a Ostrava. V Ostravě jsme se roztrhli a ztratili (kluci z vesnice ) a v Bohumíně zase našli (žádné béčka ), ale jednomu kamarádovi přestává jet motorka, že by závada...? "Asi mi dochází benzín, ale nechtěl jsem Vás s tím otravovat, ještě to jde přepnout na rezervu..." hlásí P. A pak už to šlo jak po másle, kousíček do Polska a pak Opava a Bruntál ... krásné široké cesty ve Slezsku. Vrchol dne nás teprve čekal... Zlaté hory a Jeseník. Krásné lesní úseky v nádherném prostředí Jeseníků. A ta chata na závěr, a ten gulášek ... paráda.
Najeli jsme 362 kilometrů, počasí vyšlo luxusně, lepší začátek jsme nemohli čekat.

• Přehrady 2021

Tradiční červnový trip naší party nazvaný Covid Road 2021 nakonec proběhl po Česku jako Přehrady 2021. Vyrazili jsme hned jak se uvolnili zákazová opatření ( otevřeli hospody a ubytování), trval 4 dny a najeli jsme necel

Vloženo: 08.01.2022
    Uskutečněno: 10.06.2021
    Tachometr: 51900km
  • Moto rok 2020

Motoroute 2020 … jak jsme nejeli na Sardinii Po skončení sezóny 2019 jsme jako vždycky začali s naším motoklubem kout plány na motoroute 2020. Podle vyprávění známých a taky cestopisů a deníků na Motorkářích jsme si vys

Vloženo: 01.01.2021
    Uskutečněno: 31.12.2020
  • Motoroute 2019- Alpské šotolony

Motoroute 2019- Alpské šotoliny Tomuto výletu předcházelo několik událostí. Jedna né moc příjemná a to že v srpnu 2018 našeho výstrojního a ubytovacího náčelníka Milana zbouralo auto. Ještě to není úplně OK, ale chuť

Vloženo: 23.12.2019
    Uskutečněno: 21.06.2019