Yamaha TDM 900 (2004)

Vlastník Trawais
Vloženo 11.9.2014
Aktualizováno 11.9.2014

Hledal jsem hlavne neco pro stredne dlouhy cesty ve dvou. Splnuje dokonale. Dnes uz na ni nedam dopustit.

Motorka koupena od pivrsmoto (Chrudim IV)

Moto Guzzi Breva 1100: důvod neuveden

První dojmy - Musel jsem si dost zvykat na strikacku a taky ze zacatku byla motorka trochu rozhasena. Po prvnim serizeni a zakladnim servise uz to bylo jen a jen na prave ruce, ktera si hodne zvykla. Ze zacatku jsem si treba nebyl uplne jistej vzhledem a jestli se mi vubec libi, ale cim dyl ji mam, tim vic si ji zamilovavam.

Doplňky na motorce - zvysene plexi

Jak uz jsem psal, na TDMko padla volba, kdyz jsem vybiral nejakou dospelackou motorku pro dva. Zatim mam najeto neco malo pres 2t km a nejlepsi na te motorce, ze z ni clovek seseda po 400km a je prijemne odpocatej. Za to muze samozrejme vybornej temer primej posed plus plno dalsich vychytavek. Motor je pouzitelnej od 3 tisic vys, do te doby vibruje a cuka, pak ale prichazi ke slovu kroutak dvouvalce a ten se tahne az k 6 tisicum. Dal uz nema cenu moc pretacet. Cloveka motor nuti jezdit nekdy az svizne, clovek jede 90 a musi tam hodit ctverku, aby se to motoru libilo. Tak si rekne, tak pojedu tech 105, at tam muzu dat petku. Brzdy jsou samozrejme klenot, na ty nedam dopustit. Ty jsem si zamiloval okamzite. Predek ma tendenci se dost norit, diky vysokymu zdvihu. Aktualne mam podvozek na tovarni nastaveni, ale premyslim, ze ho dam jeste mekci, kvuli nasim krasnym ceskym silnicim. Obcas me ty diry, vymoly a zaplaty boli za tu motorku. Jedina stinna stranka je vyska sedla. Pro me, cloveka mensiho vzrustu (170cm), je to problem. Dosahnu, ale jen tak tak. Jak se rozjede, tvari se, ze ma snad o sto kilo min, nez papiry udavaji. Spotreba maximalni spokojenost, sam na delsi trasy jezdim za 4,3l.
Na cestovani po silnicich vyborna volba.

Trawais
Trawais napsal 18.09.14 v 16:30

Tak jsem byl donucen poridit ladaky a ejhle, cukani se pomerne dost zlepsilo. I citim, ze to v tech spodkach lip tahne.

Mr.Petr
Mr.Petr napsal 14.09.14 v 10:33 10b.

skvělá volba

Sidonius78
Sidonius78 napsal 12.09.14 v 22:25

krásná TDM, hodně km bez nehody.PS: zdravím Brno

pavel83
pavel83 napsal 12.09.14 v 20:06 10b.

Ahoj pěkný TDMko správná volba to cukání pod 3tis.lze snadno odstranit odpojením pinu v ŘJ, je to popsaný na www-tdm.cz. Hodně spokojených km v sedle této supermašiny