Kawasaki ER 5 (1996)

Vlastník Firepilot
Vloženo 29.8.2014
Aktualizováno 29.4.2018

co jsem s tim provedl přes zimu

Vloženo: 11.07.2016, Uskutečněno: 11.07.2016, Stav tachometru: 26000 km, Zhlédnuto: 14x

Jednoduše to shrnu: Nový fýfuk "laďák" od Dominatora, řve jako kráva-ztlumeno několika drátěnkama , Nové obutí michelin pilot street-myslim že dobrá volba, nové blinkry led s homologací , nastříkaný černý kola-s COOL červeným proužkem , zavážíčka v řidítkách-super přidalo to na ovladatelnosti a stabilitě, nějaký nový nálepky a drsnáckej teploměr místo víčka na olej, kterej moc nefunguje. Atd...

• Lak

Tak jsem si nechal přelakovat nádrž a plasty na motorce, nádrž konečně spravená bez promáčknutí :). Čeká mě ještě výfuk na kterém už se pracuje mimo to jsem nasadil dozadu širší gumu a hned ta mašina vypadá lépe. :-P

Typ: Oprava
    Vloženo: 20.09.2015
    Uskutečněno: 20.09.2015
  • Předsezonni oprava a udrzba

Tak nekdy na zacatku unora jsem se rozhodl ze se pustim do takove vetsi, vzhledove upravy sve japonky. Odstrojil jsem co šlo, všechno jsem vyčistil odmaštovacim sracem na motory atd... Sundal a vycistil karburatory,sunda

Typ: Údržba
    Vloženo: 24.03.2015
    Uskutečněno: 24.03.2015
  • Prvních 1000km

Tak po dvou týdnech co mám konečně řidičák, jsem dnes natočil na této mašině prvních 1000km.:) Dněšní vyjíždka už asi bude bohužel jedna z posledních (dnes Praha a zpět) zatím bez závad a maximální spokojenost! (y) :-)

Vloženo: 28.10.2014
    Uskutečněno: 28.10.2014