Condor A 350 (1976)

Vlastník dj2wheels
Vloženo 20.8.2014
Aktualizováno 20.8.2014

Generačně 60tá léta, vzducháč z Ducatího Scramblera, ale výkon snížen na 16 koníků. 6V elektřina, startování jenom přes hokejku. Velmi dobré brzdy. Řazení po anglicku

Motorka koupena od v České u Brna - Motorka vrčela, brzdy brzdily, světla svítily. O ceně jsem nediskutoval, byla standardní.

První dojmy - Krásná mechanika, ale na ježdění s rozumem. Max 100km/h po desítkách sekund, zrychlení podprůměrné. Brzdy překvapivě dobré, přední vidle Marzocchi výborná. Převodovka na pravou nohu jednička nahoru. Vibrace citelné, světlo naprosto nedostečné, člověk aby si tam přilepil páskou extra baterku.

Motorku bych doporučil pro - Krátké výlety do 100km, pohodová jízda, rychlost 60-90...Město se dá, ale pozor na práci s neutrálem, jakmile chcípne na křizovatce, ja problém - nahodit jí nohou kopnutím za sebe je vyšší dívčí

Doplňky na motorce - nové 3 tašky, zrcátka, blinkry. držáky na švýcarské pušky stgw 57

Jako prvního veterána jsem před 4ti lety koupil švýcarského Condora. Pro mne to bylo první setkání s motorkou ze 60tejch - myslím mechanika a styl. Legendární scény, kdy jsem začal poskakovat na hokejce v helmě a postupně odkládal oblečení, až to se mi to podařilo nahodit v tričku , tak tyhle scény naštěstí už jsou pryč. Dnes chytá na dva tři poskoky. Výkon sníženej, takže předjet kamion na dálnici chce pevný nervy. Dalibor Vrána v hadráku 2013 Ale jinak na okrsky v pohodě, spojka a převodovka fungují velmi dobře. Spotřeba 4l, je třeba aditivovat 95tku. Nikde nic neteče. Ale bylo tam dost oprav a úprav - vše v Ducati Liberec, za mne s nimi plná spokojenost, já si neudělám nic - blinkry, zrcátka, ošopovanej vejfuk, vaření prasklého rámu, oprava rychloměru, oprava ventilu, kabelové spojky, 3 tašky. Takže nákupka se pěkně zdvojnásobila Ale současný stav je plně fuknční a plní určitě i estetickou roli. Takže nelituju a užívám si a vo tom to přece je

Kuba-P
Kuba-P napsal 18.09.23 v 22:57 10b.

Zdravím!
Pátrám po Condorech zde a vidím pouze ten tvůj!
Parádní!
Totiž mám - nově - také Condora, myslím předchozí typ ve švýcarský armádě. Typ A580, tedy boxer, rozvod SV a váha stroje cca 200kg.
Překvapuje mě, co vše jsi na tom už dělal?!
Tak držím palce a ať spolehlivě slouží!

Dan66
Dan66 napsal 02.01.19 v 18:48 10b.

Pěkná

txvs
txvs napsal 02.01.19 v 18:41 10b.

p.epanica
p.epanica napsal 20.09.14 v 00:07 10b.

Něco luxusního ... a podle fotek i spousta práce. Gratuluji.

fery251
fery251 napsal 21.08.14 v 18:40 10b.

Zajímavé...