Suzuki GSX 750 (1999)

Vlastník šlosi-cat
Vloženo 11.8.2014
Aktualizováno 4.5.2016

Krásná klasika, po které jsem delší dobu pokukoval, až jsem ji vyměnil za svého (teď už bývalého Thundercata).

Motorka koupena od drobek.mch (Nový Jičín)

Yamaha BT 1100 Bulldog: Vyšší pořizovací cena a hlavně 80 cm široké dveře do \"garáže\", kde s jedním výfukem je to tak akorát...

První dojmy - První dojmy po čtyřech letech na Yamaze Thundercat byly: "Safra, on ten menší výkon je dost znát...Ale zase ten příjemnej posez, bez váhy na rukách...První zatáčka-paráda, vede se pěkně." Vypadá to, že je to TO, co jsem chtěl.

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny, kteří se už nechtějí schovávat za kapotami :-) a spokojí se s pohodovou jízdou, kde je optimální příjemná rychlost do 120 km/h. Taky určitě bude vhodná pro nižší postavy. Na té mojí je snížené sedlo (už jsem to tak koupil a předchozí majitel taky), které je pro nižší postavy ještě vhodnější (pokud by ho někdo nižší chtěl, zvážil bych výměnu za origo. Já mám 181 cm.)

Inazuma se mi líbila už dlouho, ale nemohl jsem se rozhodnout pro výměnu stroje. Thundercat byl skvělej,ale při delších vyjížďkách a rychlostech kolem 100 - 120 km/h ne moc pohodlnej (Ikdyž oproti dnešním sportovním strojům určitě o hodně pohodlnější). Mírný předklon, váha na rukách a více pokrčené nohy mi neseděly. Problém odpadal při rychlostech 150+. Proto jsem delší dobu uvažoval o něčem pohodovém a nahatém. Chtěl jsem buď něco klasického, nebo Yamahu Bulldog, která snad jednou taky bude . Z klasických tvarů vyhrála Ina. Líbí se mi, když je na mašině co nejméně pikačovin, jako např. hadice chlazení u vodníků, které motorku hyzdí. Ale to je věc názoru. Co mě trochu mrzí je, že Ina nemá drátěná kola - s těma by byla kure*sky dokonalá.
Co se jízdy týká, po cca. 100 km nemůžu moc hodnotit. Ale alespoň postřehy.
Posez je velice příjemnej. Akcelerace, když se tomu trochu naloží, tak je celkem slušná. Motor bude ale potřeba seřídit - karbce, ventily, nový vzducháč, svíčky.
Jo a ještě nějákej laďák musí časem být, ať to má trochu zvuk .
Jinak je to určitě motorka na pohodové brouzdání krajinou, ale která je schopná jet i svižněji, když je potřeba

šlosi-cat
šlosi-cat napsal 13.04.15 v 21:38

Díky. Inazuma je ted na prodej...

Mr.Dan
Mr.Dan napsal 13.04.15 v 16:38 10b.

Me gusta, a to zcela!

Mr.Chopper
Mr.Chopper napsal 14.08.14 v 16:36

krásná nahotinka. Ať Ti dobře slouží

Sicilián
Sicilián napsal 12.08.14 v 09:34

Kamaráde,dobrej výběr. Taky jsem ji měl v pácu,ale vyhrál Zephyr,má dva laufy. Každopádně si to užij,naháče jsou super...

mates3
mates3 napsal 12.08.14 v 07:23