Kawasaki Ninja 250R (2009)

Vlastník Pieterx
Vloženo 4.8.2014
Aktualizováno 6.3.2016

Kawasaki Ninja první silnička

První dojmy - při prvním pohledu jsem se do ní zamiloval :) moje první silniční motorka mě překvapila co se týče jízdních vlastností a ovladatelnosti. Co jsem na ní usednul padla mi okamžite do ruky.

Motorku bych doporučil pro - Idealní je pro žačátečníka, abych pravdu řekl nechá si odpustit nejaké menší chyby je krásně poddajná cca 170kg.

Doplňky na motorce - Laděný výfuk leovince, USB zásuvka,

Vybral jsem si právě tuto motorku podle recenzí a zkušenosti motorkářů. Rozhodoval jsem se mezi Ninjou a CBR 250R u toho cbr je to stylovější co se týče technologie ,ale nějak mi nepasuje vzhled k ní neni to škaredé nesedí mi oproti Kawě je to uplně jiné žihadlo tak i vykonově 24kw pro začátečníka mi to uplně vyhovuje, lehká a krásně poddajná. Jsem naprosto spokojený najeto cca 4tis. km a bez problému. Mohli by tam být lepší brzdy ale k tomu výkonu to vyhovuje.

Po 14tis km si jí nemůžu vynachválit co se týče cestování, tak super nevýhodou je že je malá a úzká takže za kamionem je to dost neprijemné ( odpor větru ) jinak super
svezení na to, že je to 250 žádný problém chtělo by to vic KW :D,. ale stačí to na ten žačátek. Ze spotřebou přes 4.5 jsem nešel i sundaným DB Killerem .