Yamaha FZR 1000 (1991)

Vlastník sharp
Vloženo 2.8.2014
Aktualizováno 2.8.2014

Znovuzrozená genesis občas si musí splnit sny každý, tentokrát to postihlo mě .

První dojmy - Tak po třech letech resuscitace jsem se konečně dočkal , komplet renovace, do motoru se nahnaly zpátky koně, kteří již byli kdesi ve věčných lovištích a něco ještě přibylo, velký dík patří mému kamarádovi Petrovi ze Sadské, že měl trpělivost a chuť se podílet na tomto projektu "Znovuzrozená genesis". Díky Petře

rok 1991, jinak byla komplet rozebrané na prvočinitele, podvozek předek i zadek zrestaurován, gufera, ložiska, hadice ..., motor se dělal komplet, klika, písty, válce, hlava, převodovka, vše ostatní, co se nezdálo, tak jsme se snažili,sehnat a vyměnit za lepší, popřípadě za nové, jinak barvy jsou dle originálu z roku 1990-1991, ale v této kombinaci jich bylo v Evropě velmi málo, kamarád Petr ji objevil ve starém katalogu Yamahy a tak jsme se pustili do nekonečného příběhu, který doufám po zajetí skončí a budu se již jen do důchodu vozit

jinak po dnešku první pocity z jízdy cc po 350km ... no co ti mám říci, nemůžu ji zatím moc honit, strop zatím 5-6000 ot, ale při rozjezdech, předjíždění, kdy jsem moc nesledoval otáčky, tak po 6000 ji nepoznávám, před tím se až zas tak moc nic nedělo, ale teď jde za plynem neskutečně. Už se těším, až ji proženu do plných

Honza_Ďuriška
Honza_Ďuriška napsal 03.05.23 v 06:07 10b.

Krásná práce a super fotky, přeju spoustu šťastných kilometrů!

Honza_2
Honza_2 napsal 26.11.14 v 21:11 10b.

V těchto barvách se mi líbí velice.Pěkná pila.

sharp
sharp napsal 09.08.14 v 16:15

díky,

Sete
Sete napsal 09.08.14 v 10:27 10b.

Nádherný kousek

Boss.trx850
Boss.trx850 napsal 03.08.14 v 22:31 10b.

Tohle byla ve své době moc krásná motorka a přijde mi, že se ani dnes nesrtatí. Hodně dobře odvedená práce. Barevnou kombinaci jsi vybral suprovní.