Honda PCX 125 (2014)

Vlastník wolfgang007
Vloženo 1.8.2014
Aktualizováno 27.8.2014

Vzhledově, technicky, cenově i na spotřebu, dle mého dokonalý skůtr pro všechny

Motorka koupena od FIRMA:Honda Šenov () - Jelikož je tento autorizovaný dealer (ze dvou na severní Moravě) nejblíže, zvolili jsme tuto firmu. S personálem spokojenost, jak s mladým prodavačem, tak i s majitelem panem Piekarzem. V pondělí jsem si pcx na prodejně důkladně prohlédl, získal potřebné informace, a ve středu 23.7. jsem si už červeného krasavce odvezl domů. Jako bonus jsem si zvolil 1. servisní prohlídku za 1,-Kč, kufr mne zatím neláká a přílbu mám zatím celkem dobrou.

První dojmy - První dojmy z jízdy byly celkově hodně "mokré", protože mne na 15 km cestě domů doprovázel silný déšť, a já byl jen nalehko, takže jsem musel jet hóódně opatrně. I přes ten děšť mne pcx uchvátil, a po chvíli jízdy jsem se na něm citil jako doma.

Doplňky na motorce - Zatím o žádných neuvažuji, skůtra jsem opatřil jen červenými proužky na ráfcích a chromovanými znaky honda na bocích.

Protože jsme měli s manželkou už po krk našeho 10-letého číňana YUKI 50 a jeho poruchovosti a kvality (ale tenkrát holt nic jiného nebylo na trhu , vybrali jsme PCX 125, která se nám hned zalíbila, jak vzhledem, tak i cenou, která opravdu válcuje konkurenci (nepočítám mezi ni číňany) Samozřejmě k tomu přispělo i to, že si s manželkou nemusíme rozšiřovat řidičáky na vyšší kubaturu, a stačí nám naše "béčka". Zatím nemůžu moc popisovat zkušenosti, jelikož mám najeto teprve necelých 100 km, z toho polovinu v provozu po Ostravě. Ale od příštího týdne už bude zapojen do pracovního provozu na dojíždění do práce, tak se budu snažit se o zkušenosti mé, i manželky podělit.

petan65
petan65 napsal 02.08.14 v 21:35 10b.

Dobrá volba. Hodně šťastných kilometrů.