Yamaha FZS 600 Fazer (2000)

Vlastník Johnny23
Vloženo 24.7.2014
Aktualizováno 1.12.2017

Už rok dopředu jsem byl rozhodnut že chci prostě fazera. Chtěl jsem teda rok 02-03
(novější přední maska) ale žádnej nebyl k sehnání.Dovolená se blížila léto v plném proudu am ě se na konec zalíbil starší model ale za to v černé barvě!

Suzuki GSF 600S Bandit: Větší hmotnost,nižšší výkon,horší podvozek,horší brzdy
Honda CB 600S Hornet: absence palivoměru,horší design

První dojmy - Po 125 ? no paráda, brzdy z R1 hned stojíš na místě, přidáš plyn hned seš zase vř.ti předjet auto už není žádnej problém ani strach jestli to k.rva stihnu, přidám plyn a jedu..Oproti DRku už je i líp pošéfovany dopínání řetězovky (vím že je to tak třeba i na cbr125) člověk to má za pár minut a muže valit :)

Motorku bych doporučil pro - pro začátečníky,pro lidi chtěří chcou cestovat i třeba jen po práci chvilku vyblbnout

Doplňky na motorce - kufr,Akrap,reflxní proužky

Podvozkově zatím super.Samozřejmě je to o něco tvrdší,taky tam jsou jiný gumy takže už si musím více všímat štěrku než na enduru kdy cestovní guma často podržela. ochrana proti větru vcelku dobrá ale při 160 už to chce zalehnout.
má něco kolem 200kilo i přesto vcelku dobrá manipulace na místě .Za jízdy je to pohodička překlápí se z jedné strany na druhou uplně bez problému. Palivoměr s ručičkou a ještě oranžovou kontrolkou mi připoměl škodu 120 :D Za jízdy moc přesně neukazuje.nejlepší je zastavit chvilku počkat.Taky nevím jak tam soudruzi z japonska narvou 20 litrů. svití kontrolka což znamená že tam jsou poslední 3 litry. zastavím na benzině natankuji až po hrdlo a na stojanu to ukazuje 13litru. což i s rezervou je 16. No konec spekulací. vyjezdím to na rezervu(to nebude žádnej problém) pak spočítám kolik km najedu na rezervu než to zdechne.Joo a vezmu si raději kanystr do batohu tlačit se mě to nechce.Takže potom přidám report.Další taková ptákovina je překližka:D no on je to vlasně jakési zbarvenej plech okolo otáčkoměru a palivoměru. No a když na to svití slunko tak se to odráží přímo vám do helmy. Joo imitace carbon přišla až o 2 roky později.S čeho jsem fakt paf je uložnej prostor pod sedlem. v pohodě tam dám antipich,lákarničku,síťku,nějakej ten vercajk a ještě tam narvul i litrovou flašku s olejem (castrol)

Edit/ březen 2017 prodáno kamarádovi. Najeto cca 12000 km

kartys
kartys napsal 03.12.17 v 09:41 9b.

Mam taky dobra volba

Rorq
Rorq napsal 29.05.16 v 11:51 10b.

černá je černá

Glor
Glor napsal 08.05.16 v 22:57 10b.

krásný stroj

HonzaPX
HonzaPX napsal 25.07.14 v 21:01 10b.

Gratuluji k výběru motorky s tím co jsi napsal můžu jedině souhlasit

lacerta82
lacerta82 napsal 25.07.14 v 15:12 10b.

dobrá volba...pružný motor,dobré brzdy, pěkný design, super spotřeba, krásný zvuk ...nejlepší ze starších 6tek