Suzuki GS 500E (1992)

Vlastník Cimra
Vloženo 20.7.2014
Aktualizováno 23.2.2018

zatím identická z výroby :) a podle mě skoro nezničitelná

Kawasaki KLR 650: chtěl sem zkusit neco jiného než enduro

První dojmy - zatím jen stojí v garáži a čeká na servis :) jel sem zatím asi jen 10 km ale o proti 125 je to rozdíl..jediný co mi nesedlo jsou řidítka...zdá se mi to takový divný po tolika letech sedet jak na minibajce takže první úpravy budou široká řidítka s hrazdou. takže :-D motorku sem už trošku prolez a našel pár skrytejch vad :-D takže když sem jí přivez tak trošičku sákla pravá vidle :) sákla trošičku ptž už nemělo co sáknout :-D vidle je prázdná:-D svíčky měly najeto cca 70.000 :-D elektrody kulatý...teda to že sou kulatý tak sem musel dlouho drbat "bláto" ocelákem :) vzduchovej filtr vypadal jako kdyby to byl pytlík do vysavače.výměna oleje je záležitost hodiny když u toho člověk vypije 3 kafe :) já ji dělal 3 hodiny:) ptž sem zjistil že výpuštál se točí dokola a nic se neděje :-D = sundat vejfuk,víko dolu,vyčistit(na dně vany bylo bláto,kamínky a kus vodítka rozvodovýho řetězu) novej závit m16 a už sem to ládoval zpátky na červenej silikon :) funguje a nikde nic neteče(při sundání vany na mě vytek necelej litr asi asfaltu :-D )novej filtr..zakrytovat,nalejt olej,na 5 vteřin nastartovat aby si cucnul filtr...chcípnout a dolejt na rysku.parádička:) motor se zklidnil tak o 70% krásně drží volnoběh jen když se trochu podrží tak pak dost zakouří...bud kroužky nebo těsnění ventilů a nebo špatná směs...uvidíme po nákym to kilometru co se bude ztrácet.

Motorku bych doporučil pro - těm co nevědí jestli enduro nebo slnici :)

Doplňky na motorce - nové blinkry,široká řidítka

hlavně řidičák do 35kw,cena,dostupnost dílů,jednoduchost,proti 125 váhový rozdíl skoro neznatelný.