Yamaha MT-03 (2007)

Vlastník Mara83
Vloženo 13.7.2014
Aktualizováno 13.7.2014

Krásný moderní design, pro začátečníka dostatečně silná. :)

Motorka koupena od FIRMA:Free-moto (Prostějov 1) - Špica. Profi přístup, k ceně mi vyměnili olej s filtrem :)

KTM Duke 200: Slabá
Honda CBF 600N: Nesplňoval řidičák :D

První dojmy - Ihned po prvním nasednutí mě zaskočily široké řídítka, které skvěle padnu do ruk. Na motorce se sedí vzpřímeně, což mi vyhovuje. Na jízdu je třeba si zvyknout (je to jednoválec, takže to dost brzdí při ubrání plynu).

Moje první větší motorka. No v podstatě moje první motorka Jawa Dandy 50 asi nejde počítat :D . "Mašinu" jsem vybíral tak, aby mi vyšla do řidičáku (35 kw ) no MT-03 má 35,3 :D ale prej to neva. Měl jsem strach, že pro mě bude malá, (mám 187 cm a 100 kg) tak jsem si ji jel vyzkoušet do Free-moto (musím jedině pochválit) na motorku jsem si sednul, omrkal jsem si ji... no láska na první pohled a malá se mi nezdá, dodám později foto :D. Další den jsem pro ní jel. Mám ji terve krátce (4 dny) na nějakou "recenzi", ale postupně přidám i srovnání s Kawasaki Er6n (2006), jen musím ještě dodělat ten řidičák :D. Jinak moto má nejaté cca 31 600km je z It. rok 2007. Jede hezky, krásně jde do otáček a pěkně takového začátečníka jako já potahá :) Jo a na zadní se staví snad sama :D

Mara83
Mara83 napsal 13.07.14 v 22:09

díky :)

barracuda740
barracuda740 napsal 13.07.14 v 21:59

zaujmavá moto vela km prajem