Kawasaki W 650 (2002)

Vlastník pari
Vloženo 11.7.2014
Aktualizováno 11.7.2014

zánovní veterán kde není potřeba vozit sebou sadu náhradních dílů a hadr na zašmírovaný ruce

Triumph Bonneville 900: Moc moderní
Moto Guzzi V7 Classic: Má charizma, ale nějak jsem se na ní nedokázal poskládat
Kawasaki W 800: V době rozhodování byly k mání jen drahý kusy

První dojmy - Hned jak jsem ji viděl, věděl jsem že právě tu musím mít. XXX

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny kdo nespěchají a mají rádi starý časy a hezký věci

Doplňky na motorce - Zadní nosič, zadní blinkry jsem přendal pod zadní sedlo abych ulehčil vybracím namáhenému blatníku

Pro návrat do jedné stopy po cca 25 letech mně táhla nostalgie. Po koupi a renovaci Jawy 250/590 sport jsem začal toužit po něčem co trochu víc jede a hlavně brzdí, bude zárukou spolehlivosti a vypadá neméně dobře. Svez jsem se na Guzzi V7, ale na ní jsem se nemoh nějak poskládat, na w800 a na Bonnevillu. Bonnevill jel nejlíp ale Kawa se mi líbila mnohem víc. Nicméně tehdy (před cca 3 lety) byly ceny pro mně dost vysoké a tak jsem pořád váhal. Pak jsem natrefil na W650 a hned jak jsem ji viděl věděl jsem že ji musím mít. Byl jsem příjemně překvapen jízdním projevem, subjektivně mi připadala o poznání agresivnější než unilý projev novější W800. Ujel jsem cca 10 tis. km a zatím bez problému, pokud pominu praskající zadní blatník.Jízdně mi naprosto vyhovuje, nejvíc jezdím kochačku a čím zapadlejší silnice tím lepší. Nicméně zejména uskákané rozbité silnice na Benšovsku a Sedlčansku nemá moc ráda a ve dvou to na takovejch terénech není to pravý ořechový. Jinak jsem maximálně spokojenej

pigi79
pigi79 napsal 26.12.19 v 17:54 10b.

V této barevné kombinaci je dle mého úplně nejhezčí, krásná klasika.

Petr59
Petr59 napsal 02.10.14 v 14:22 10b.

Moc hezký kousek Gratuluji ke skvělé volbě - Wéčko je zkrátka nádherný

Royal
Royal napsal 11.07.14 v 23:10 10b.

krasa!

Mikymoto
Mikymoto napsal 11.07.14 v 14:10 10b.

Krásná mašinka - klasika je klasika. Naživo jsem zatím viděl snad jen jednu.