BMW F 800 R (2013)

Vlastník FrogySkoky
Vloženo 4.7.2014
Aktualizováno 3.5.2016

Je modrobílá modrobílá modrobílá modrobílá modrobílá modrobílá modrobílá modrobílá modrobílá modrobílá modrobílá modrobílá modrobílá modrobílá modrobílá...modrobílá.

První den v jejím sedle a naprostá euforie z ovladatelnosti. BMW prostě miluje silnice

První dojmy - To chce čas...tuším, že v sedle tohoto bavora něco projedu, ale to jsem vlastně projel na všech svých motech...takže u mě nic nového :-) Vzhůru na cesty.

Nebude to dlouho trvat a zvykneme si na sebe s bavorem
Je to trochu nezvyk přijít ze dne na den o dva válce, ale to se podá.
Tento hendikep BMW vynahrazuje ovladatelností a poslušností.
Taky je pro mě změna a přechod z digitálního na analogový tacho, zpět ke kořenům v tomto ohledu .

Srpen 2014 a dovolená ve Švýcarsku a Francii s tím to strojem byla prostě užasná záležitost.
Motka mě v pohodě dovezla od St.Moritze přes Locarno, Zermat a francouzské nejvyšší passy až do St.Tropez. Bohužel díky bolávemu zubu jsem musel zvolit rychlý přesun zpět a to ze St.Tropez na jeden zátah do Innsbrucku (noční přejezd Brenerského průsmyku - světla jí svítí skvěle). A druhý den přes Mnichov a Pasov zpět přímo do ordinace k zubaři.
Pro mě je to ideální stroj a smekám před inženýry modrobílé vrtule.

nedojed
nedojed napsal 15.02.16 v 20:06 9b.

Pěkný stroj Po červenomodrobílé je to asi nej kombinace

Bikerr3979
Bikerr3979 napsal 07.02.16 v 19:30 10b.

Krásná motorka ale když se dívám na tvoje fotky nevím jestli je modrobílá nebo bílomodrá. Ale každopádně vypadá skvěle.10 bodíků

Olísko
Olísko napsal 14.01.16 v 11:36 10b.

Modrobílá,modrobílá i moje jsou to oblíbené barvy!

motojanie
motojanie napsal 30.11.14 v 18:38 10b.

Skvělá mašina v super barvách a na cestování asi vážně parádní tak spoustu šťastných km v sedle

Mr.Petr
Mr.Petr napsal 18.08.14 v 21:54 10b.

pěkné barvy